دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
03 فروردين 1402 - 15:00
آخرین اخبار از تکمیل کادرفنی تیم ملی

از مذاکره فدراسیون با دستیار بنیتز در رئال تا کاستای پرتغالی/ ادامه رایزنی برای حل مشکل رضایی

از مذاکره فدراسیون با دستیار بنیتز در رئال تا کاستای پرتغالی  ادامه رایزنی برای حل مشکل رضایی
درحالی که روز گذشته خیلی ها تصورشان بر این بود که اضافه شدن تیموریان به کادرفنی برای جایگزینی رحمان رضایی است اما ماجرا این طور نیست.
کد خبر : 838780

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، با غیبت رحمان رضایی در تمرینات تیم ملی فوتبال گمانه زنی ها در مورد منتفی شدن حضور وی در کادرفنی تیم ملی بیشتر از قبل شده است. انتخاب آندرانیک تمیوریان به عنوان یکی دیگر ازدستیاران قلعه نویی هم مزید بر علت شد تا تصور خیلی ها بر این باشد که امیر قلعه نویی، تصمیم گرفته تیموریان جایگزین رضایی شود اما ماجرا از این قرار است که فدراسیون فوتبال و خود امیر قلعه نویی پیگیر این هستند تا با رفع مشکل رحمان رضایی وی به کادرفنی تیم ملی برگردد.

ظاهرا قرار است شنبه این موضوع به طور جدی تری پیگیری شود. بعد از انتخاب رضایی به عنوان یکی از مربیان تیم ملی معاون وزیر ورزش در توییتی علیه رضایی به استوری جنجالی و سیاسی این مربی در مهر سال گذشته اشاره و از حضور وی در کادرفنی انتقاد کرد. همین مساله باعث شد تا رضایی از فردای آن روز در تمرینات تیم ملی نباشد. 

همچنین در کنار این موضوع امیر قلعه نویی به دنبال رایزنی ها برای حضور یک مربی خارجی در کادرفنی تیم ملی است. در همین راستا پیگیری های خبرنگار آنا حکایت از این دارد که دستیار اول بنیتز در رئال مادرید و همچنین سرجیو کاستا دستیار بنتو در کره جنوبی از گزینه های مد نظر قلعه نویی هستند و فدراسیون در حال مذاکره با این نفرات است تا یکی از آنها در کادرفنی تیم ملی کشورمان مشغول شوند. 

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر