دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
آنا گزارش می‌دهد؛

صد ثانیه با هنر؛ کم مخاطب مثل فیلم جدید شریفی‌نیا +پادکست

صد ثانیه با هنر؛ کم مخاطب مثل فیلم جدید شریفی‌نیا +پادکست
فیلم سینمایی «عروس خیابان فرشته» به کارگردانی مهدی خسروی، یکی از آثار اکران نوروزی امسال است، اثری در ژانر کمدی که در هفته اول اکران، خیلی مورد توجه مخاطبان سینما قرار نگرفت.
کد خبر : 838693

به گزارش خبرنگار سینمایی گروه فرهنگ خبرگزاری آنا، در نوروز ۱۴۰۲ با پادکست‌های «صد ثانیه با هنر»، مروری داریم بر فیلم‌های سینمایی که در ایام عید امسال به روی پرده می‌روند، فیلم‌های که هرکدام حال و هوای خاص خود را دارند و قطعا مخاطبان متفاوتی هم خواهند داشت. 

پادکست‌های نوروزی «صد ثانیه با هنر» در چهار قسمت و برای چهار فیلم اکران نوروزی تهیه شده که نگاهی گذرا بر ویژگی‌ها، کم و کاستی‌ها و اطلاعات مربوط به هر فیلم دارد. 

قسمت دوم این مجموعه در رابطه با فیلم سینمایی «عروس خیابان فرشته» ساخته مهدی خسروی است. فیلمی کمدی که الهه زارع فیلمنامه آن را به رشته تحریر درآورده و تهیه‌کنندگی آن برعهده محمدرضا شریفی‌نیا بوده است. 

این فیلم بازیگر سوپراستار و سلبریتی مطرح ندارد اما تعداد زیادی از بازیگرانی که نام و چهره آن‌ها برای دوستداران آثار کمدی آشناست در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. 

فیلم سینمایی «عروس خیابان فرشته» نیز همانند دیگر آثار اکران نوروزی از ۲۵ اسفند میزبان مخاطبان خود بوده است، اما در این مدت نتوانسته در این زمینه عملکرد قابل دفاعی داشته باشد. این اثر در طول هفته‌ای که گذشت، در حالی که ۱۵۷ سالن سینما را در اختیار داشت، کمتر از هفت هزار مخاطب داشت و فروش آن نیز به ۳۰۰ میلیون تومان هم نرسید.

رقمی که قطعا برای یک فیلم سینمایی در این روزگار شکستی سنگین محسوب می‌شود، چون هزینه تولید آثار به شدت بالا رفته و اگر فیلمی در اکران با این رقم‌ها مواجه شود، قطعا پروژه‌ای شکست خورده خواهد بود، آن هم در ایام نوروز که بهترین زمان اکران فیلم در کشورمان محسوب می‌شود.

در ادامه می‌توانید پادکست «صد ثانیه با هنر» با موضوع فیلم سینمایی «عروس خیابان فرشته» را بشنوید: 

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته