دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
01 فروردين 1402 - 17:38
در حاشیه تمرین تیم ملی رخ داد

محل نامناسب برای خبرنگاران دردسر ایجاد کرد/ حرکت عجیب تاج و نبی در تمرین تیم ملی

محل نامناسب برای خبرنگاران دردسر ایجاد کرد  حرکت عجیب تاج و نبی در تمرین تیم ملی
محل نامناسب برای خبرنگاران در تمرین تیم ملی باعث شد تا امروز اتفاقی عجیبی رخ بدهد.
کد خبر : 838617

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، تیم ملی فوتبال کشورمان از چند روز قبل اردوی خود را در هتل آکادمی آغاز کرده و تمرینات تیم ملی نیز در کمپ تیم های ملی برگزار می شود.

با توجه به آغاز سال نو و فراخواندن خبرنگاران برای پوشش تمرین تیم ملی، امروز اتفاقی عجیب در کمپ تیم های ملی رخ داد. از آنجا محل استقرار خبرنگاران بسیار بد است و اصلا توجهی در این زمینه صورت نمی گیرد نمایندگان رسانه ها دسترسی خوبی برای پوشش کامل تمرین تیم ملی و حضور افراد و میهمانان حاضر در تمرین ندارند. در واقع نمایندگان رسانه ها در گوشه ای زمین قرار گرفته و اجازه دسترسی به مکان های تمرین را ندارند.

از سوی دیگر مهدی تاج و محمد نبی رئیس فدراسیون و سرپرست تیم ملی بی توجه به حضور خبرنگاران بدون توجه به آنها مقابل دوربین های تلویزیونی قرار گرفته و مشغول صحبت با خبرنگار صدا و سیما شدند که این موضوع با توجه به عدم دسترسی خبرنگاران مکتوب باعث اعراض آنها شد.

بد نیست رئیس فدراسیون فوتبال و سرپرست تیم ملی همانطور که برای عزیزان زحمتکش صدا و سیما احترام قائل هستند به نمایندگان رسانه های مکتوب توجه کرده و با ایجاد اتفاقی مشابه اتفاق امروز به آنها به بی احترامی نکنند.

تیم ملی فوتبال کشورمان روز سوم فروردین به مصاف روسیه می رود.

انتهای پیام/

ارسال نظر