دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
25 اسفند 1401 - 22:32
اختلاف بین بازیکنان و مدیریت علنی شد

استوری مشترک بازیکنان استقلال درباره اعتصاب در تمرین و مشکلات مالی+عکس

استوری مشترک بازیکنان استقلال درباره اعتصاب در تمرین و مشکلات مالی+عکس
بازیکنان تیم فوتبال استقلال با انتشار یک استوری مشترک به اتفاقات امروز واکنش نشان دادند.
کد خبر : 838062

مهستا اخباری- به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، بعد از اعتصاب در تمرین امروز، بازیکنان تیم فوتبال استقلال با انتشار یک استوی مشترک به اتفاقات و مشکلات این تیم در روزهای اخیر واکنش نشان دادند.

متن مشترک بازیکنان استقلال به شرح زیر است:

سلام به هواداران عزیز

این متن صحبت تمام بازیکنان استقلال است نه چهار پنج نفر از بازیکنان، در 2-3 ماه گذشته تمام تلاشمان را کردیم تا بتوانیم شما هواداران عزیز را خوشحال کنیم ولی متاسفانه تمرکز و ارامش لازم را نداشتیم آن هم به دلیل وعده هایی که داده می شود ولی عملی نمی شد.

از طرفی هر روز اخبار نادرست در مورد قرارداد تک تک ما از سوی باشگاه منتشر می شد و ذهن ما را درگیر حواشی می کرد.ضمن تشکر از آقای فتح الله زاده گرامی باید بگوییم که علیرغم تلاش های ایشان مشکلات ما همچنان ادامه دارد و باعث خستگی و فشار ذهنی برای ما شده و با وجود قول هایی که داده می شود متاسفانه بی تفاوتی زیادی از سوی مدیریت نسبت به این مسائل وجود دارد.

ما انتظار داریم حالا که به کورس قهرمانی برگشتیم و 7 جنگ دیگر در پیش داریم مدیریت حمایت لازم را از ما داشته باشد و در کنار ما بایستد ولی متاسفانه اینطور نیست. در آخر هم همه ما به عنوان یک تیم اعلام می کنیم برای شادی دل هواداران ذره ای کوتاهی نخواهیم کردو تا پای جان برای کسب جام خواهیم جنگید.

استوری مشترک بازیکنان استقلال درباره اعتصاب در تمرین و مشکلات مالی+عکس

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته