دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
25 اسفند 1401 - 07:43
گفتگو/ سقف بودجه افزایش پیدا نکرد

تصمیمات خوبی در دخل و خرج دولت گرفته شد

تصمیمات خوبی در دخل و خرج دولت گرفته شد
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سقف بودجه سال آینده افزایش پیدا نکرد، گفت: تصمیمات خوبی در دخل و خرج دولت گرفته شد.
کد خبر : 837983

مهدی طغیانی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار گروه سیاست خبرگزاری آنا، قانون بودجه را تکلیف یکساله دخل و خرج دولت دانست و گفت: با توجه به اینکه دولت الان برای تامین منابع در شرایط سختی قرار دارد، تدوین و تصویب قانون بودجه نیز مشکلاتی دارد و دست ما برای تامین همه آنچه که در کشور مورد توقع است باز نیست.

وی افزود: ما می‌دانیم بالاخره کارکنان توقع افزایش دستمزد دارند، فعالان اقتصادی در بخش‌های مسکن، کشاورزی، صنعت و ... تقاضای کمک از دولت دارند، اما متاسفانه امکاناتی که در بودجه در اختیار داریم، محدود است با این وجود امسال تلاش شد با همین منابع محدود و اندک ضمن اینکه سقف بودجه نیز به نحوی بالا نرود که با تورم حاصل از آن عموم مردم دچار مشکل شوند، تصمیمات خوبی گرفته شود.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس خاطر نشان کرد: بر همین اساس برآورد ما این است که در مجموع تلاش‌هایی که برای بودجه شد موثر بوده و بودجه ۱۴۰۲ درحد اختیارات و امکاناتی که در اختیار بود، بودجه خوبی است.

انتهای پیام/

ارسال نظر