دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
24 اسفند 1401 - 16:06
با حضور مسئولان،

رئیس جدید دانشگاه آزاد ارسنجان معرفی شد

رئیس جدید دانشگاه آزاد ارسنجان معرفی شد
رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان در مراسمی با حضور مسئولان معرفی شد.
کد خبر : 837916

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از ارسنجان، مراسم تکریم و معارفه رؤسای قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان با حضور مسئولان استان و شهرستان برگزار و محمد رستم‌پور به‌عنوان رئیس جدید معرفی و از تلاش‌های مرتضی کشاورز قدردانی شد.

معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس در این مراسم اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی متعلق به مردم است و باید همه در همه واحد‌های دانشگاهی به دانشجویان احترام بگذارند و تکریم ارباب‌رجوع را سرلوحه کار خود قرار دهند.

حسن سلطانی با اشاره به اینکه مرتضی کشاورز در مدت مسئولیت خود خدمات ارزنده‌ای به این دانشگاه داشت، آرزو کرد که در راستای این تغییر و تحول هم رضای خدا باشد و هم منفعت کارمندان و استادان دانشگاه ارسنجان را در پی داشته باشد.

مرتضی کشاورز رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان هم گفت: از همه کسانی که در این مدت مسئولیت به من کمک کردند، تشکر می‌کنم و همیشه در کنار دانشگاه ارسنجان هستم.

محمد رستم‌پور رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارسنجان نیز عنوان کرد: تلاش خود را برای حفظ تعامل در راستای منافع دانشگاه انجام خواهیم داد و باید درباره درآمدزایی شهریه‌ای و غیرشهریه‌ای گام‌های مثبت و خوبی برداریم.

رستم‌پور سابقه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده را در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته