دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
19 اسفند 1401 - 09:00
در گفت و گو با آنا مطرح شد

مخالفت هیات های استانی با استعفای رئیس فدراسیون شطرنج

مخالفت هیات های استانی با استعفای رئیس فدراسیون شطرنج
رئیس فدراسیون شطرنج از مخالفت هیات های استانی با استعفایش خبر داد.
کد خبر : 836608

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، حدود ۳ هفته پیش بود که حسن تامینی با انتشار پستی در فضای مجازی استعفای خود را از ریاست این فدراسیون اعلام کرد. البته وی هیچ نامه رسمی برای استعفای خود به فدراسیون تحویل نداده بود بلکه با انتشار پستی در گروه واتساپی منتسب به هیات‌های استانی کناره‌گیری خود را از ریاست فدراسیون اعلام کرد.

البته پس از آن مسئولان وزارت ورزش از این استعفا ابراز بی اطلاعی کردند هر چند که رییس فدراسیون علاقه زیادی به استعفای خود از این سمت داشت و سخت در تلاش بود تا روسای هیات‌های استانی را راضی کند تا با استعفای او موافقت کنند.

در نهایت هم به همین دلیل ظهر روز گذشته جلسه‌ای در محل فدراسیون با حضور روسای هیات‌های استانی برگزار شد تا درباره این موضوع تصمیم گیری شود و در آن اعضا با استعفا تامینی مخالفت کردند تا در نهایت او در این سمت همچنان ماندنی شود.

حسن تامینی در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، درباره جلسه اش با روسای هیات‌های استانی گفت: روز گذشته جلسه‌ای با روسای هیات‌های استانی در محل فدراسیون داشتیم که آن‌ها با استعفای بنده مخالفت کردند تا همچنان به حضورم در این فدراسیون ادامه دهم. قرار شده تا فصل بهار همچنان در خدمت این عزیزان باشم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته