دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
عیدانه با اهالی هنر؛

آرش دادگر: همیشه دغدغه تئاتر و مخاطبم را دارم

آرش دادگر: همیشه دغدغه تئاتر و مخاطبم را دارم
کارگردان و بازیگر تئاتر گفت: اصل قضیه تئاتر مخاطب آن است، همیشه دغدغه‌ام مخاطب بوده است و حال این مخاطب باید خوب باشد تا تئاتر سرو سامان داشته باشد.
کد خبر : 835731

«آرش دادگر» بازیگر، دراماتورز، کارگردان و مدرس دانشگاه به مناسبت نوروز باستانی گپ و گفتی خودمانی با خبرنگار تئاتر آنا انجام داد و طی این گفت‌وگو عنوان کرد: هنرمند در همه رشته‌ها از جمله تئاتر برای مخاطبش کار می‌کند و این مخاطب خیلی مهم است که چه حال و روزی داشته باشد و ما هم امیدواریم که در سال جدید حال مردم خوب باشد و فشارهای اقتصادی کمتر بر آنها تحمیل شود.

وی در ادامه افزود: ما همیشه دغدغه کار و مخاطب را داریم، اینکه در هر شرایطی با چه مخاطبی طرف هستیم و چطور باید کار کنیم و امیدواریم که مخاطبمان همیشه حالش خوب باشد.

دادگر با اشاره به اینکه مسئولان هنرهای نمایشی می‌بایست برنامه برای سال جدید تئاتر ارائه دهند، گفت: متأسفانه تولید کردن در این شرایط مخصوصا برای مدل کارهای من که هزینه بر  است و نیاز به حمایت دارد، دشوار است . بهرحال مدل کارهای بنده تجاری نیست  و نیاز به حمایت دارد . امیدواریم درسال جدید شرایط فراهم شود تا بتوانیم کار جدید تولید کنیم.

وی در پایان گفت: هنرمند تئاتر نیاز به حمایت دارد اینکه سالها کار کرده‌ای اما حالت را هم نپرسند، خیلی بد است. این روند امیدواریم در سال‌های آتی اصلاح شود تا هنرمندان فراموش نشوند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر