دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
برنامه ریزی برای تیم بدون سرمربی همچنان ادامه دارد

اردوی نوروزی تیم ملی در کیش منتفی شد/ روسیه شاید دومین حریف تدارکاتی ایران

اردوی نوروزی تیم ملی در کیش منتفی شد  روسیه شاید دومین حریف تدارکاتی ایران
درحالی که فدراسیون فوتبال در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی همچنان سکوت کرده اما برنامه ریزی برای روزهای فیفا همچنان ادامه دارد.
کد خبر : 832143

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، روزهای فیفا در ایام عید نوروز در پیش است و فدراسیون فوتبال در تلاش است تا در فیفا دی پیش رو تیم ملی دو بازی تدارکاتی داشته باشد.

این تلاش در حالی صورت می گیرد که هنوز تکلیف کادر فنی تیم ملی مشخص نیست و فدراسیون فوتبال هم همچنان در سکوت است. طبق پیگیری های خبرنگار آنا در روزهای گذشته مباحثی در مورد برگزاری اردوی تیم ملی در جزیره کیش مطرح شده بود اما با توجه به اینکه در ایام عید نوروز جزیره کیش شلوغ می شود و البته کیفیت چمن‌های فوتبال آن نامناسب است برگزاری اردوی تیم ملی در کیش منتفی شد.

طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته ملی پوشان قرار است در ایام نوروز در هتل المپیک مستقر شوند و یکی از دیدارهای تدارکاتی را با تیم ملی فوتبال عراق در ورزشگاه آزادی برگزار کنند. از چندی قبل نیز رایزنی ها برای برگزاری بازی با تیم ملی روسیه هم در دستور کار قرار گرفته است اما این دیدار هنوز قطعی نیست و شاید امروز که وزیر ورزش روسیه در تهران حضور دارد و قرار است از کمپ تیم های ملی فوتبال بازدید داشته باشد در مورد برگزاری این بازی توافقاتی صورت گیرد.با توجه به محرومیت ها در مورد ورزش روسیه در جهان  پیش از این فیفا اعلام کرده بود اگر هر تیمی بخواهد با تیم ملی روسیه بازی کند با گرفتن استعلام از این نهاد برای برگزاری بازی مشکلی وجود نخواهد داشت.

تمامی این برنامه‌ریزی ها در شرایطی صورت گرفته که تیم ملی فوتبال کشورمان با جدایی کی‌روش سرمربی ندارد و مسئولان فدراسیون فوتبال در آخرین نشست هیات رئیسه برنامه‌ریزی در مورد انتخاب سرمربی جدید انجام نداده‌اند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته