دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
عصر امروز انجام شد؛

ثبت اولین هواگرد هلال احمر جمهوری اسلامی ایران توسط سازمان هواپیمایی کشوری

ثبت اولین هواگرد هلال احمر جمهوری اسلامی ایران توسط سازمان هواپیمایی کشوری
اولین فروند از هواگرد ۴۱۲ هلال احمر جمهوری اسلامی ایران توسط سازمان هواپیمایی کشوری به ثبت رسید.
کد خبر : 831636

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری آنا، به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، عصر امروز اولین فروند از هواگرد ۴۱۲ هلال احمر جمهوری اسلامی ایران توسط سازمان هواپیمایی کشوری به ثبت رسید.

به مناسبت دهه مبارک فجر و به دستور کاپیتان محمد محمدی بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، مدارک و مستندات مطابق مقررات و استاندارد‌های مربوطه مورد بررسی قرار گرفت و اولین هواگرد ۴۱۲ هلال احمر جمهوری اسلامی ایران جهت عملیات غیرنظامی به ثبت رسید.
گفتنی است؛ دو فروند دیگر از این هواگرد‌ها پس از بررسی‌های لازم به ثبت سازمان خواهد رسید.

**خدمت رسانی ایمن‌تر به مردم با افزایش ظرفیت ناوگان هلی کوپتری جمعیت هلال احمر

کاپیتان محمدی بخش در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری مابین سازمان هواپیمایی کشوری و جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، از همکاری‌های این نهاد در عملیات اربعین، حج، بحران‌ها و بلایایی طبیعی قدردانی کرد و گفت: تبلور این اقدامات در عملیات اربعین مشهود بود چرا که تمامی متخصصان این بخش بدون کوچکترین چشم داشت در کسوت خادمی به فعالیت می‌پرداختند.

وی تصریح کرد: در طول سال‌های گذشته ما بین دو سازمان همواره همکاری‌های مناسبی برقرار بوده است، اما با اجرای این تفاهم نامه و عمق بخشی به آن ظرفیت‌های بین دو بخش افزایش یافته و همکاری‌ها به صورت هماهنگ بیش از گذشته به پیش خواهد رفت.

کاپیتان محمدی بخش با بیان اینکه با افزایش ظرفیت بین دو بخش، اقدامات مهمتری به انجام خواهد رسید، افزود: با امضای این تفاهم نامه ایجاد مرکز کنترل فرماندهی مشترک، ایجاد مرکز کنترل عملیات (OCC) و استفاده از ظرفیت پهپاد‌ها در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه امروزه ناوگان هلی کوپتری، مناسب سرزمین ایران نیست و با کمبود ناوگان مناسب مواجهیم افزود: باید بتوانیم در حوزه خدمت رسانی با یکدیگر در تعامل باشیم و سازمان قول می‌دهد با خدمات رسانی یاری گر شما باشد و هرچقدر ظرفیت ناوگان هلی کوپتری جمعیت هلال احمر افزایش یابد، خدمت رسانی به مردم با حداکثر ظرفیت و ایمنی صورت خواهد گرفت.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته