دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
18 بهمن 1401 - 10:08
با حضور مسئولان انجام شد؛

تجلیل از پژوهشگران برتر و ۳ بازنشسته دانشگاه آزاد بابل

تجلیل از پژوهشگران برتر و ۳ بازنشسته دانشگاه آزاد بابل
پژوهشگران برتر و ۳ بازنشسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل با حضور مسئوولان، استادان و دانشجویان این واحد دانشگاهی تجلیل شدند.
کد خبر : 830614

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از بابل، همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر و با گرامیداشت هفته پژوهش، مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل با حضور مسئوولان، استادان و دانشجویان در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

معاون علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل در این مراسم اظهار کرد: تعالی و پویایی جامعه و ارتقای علم و دانش در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی نقش مهمی دارد و دانشگاهیان در نهادینه کردن این امر مهم تلاش کنند.

محمد ادبی تبار فیروزجاه افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل در بهینه‌سازی و تقویت علمی دانشجویان گام مؤثری برداشته است و استادان مجرب این واحد دانشگاهی با ارائه مقالات علمی در تعالی سطح علمی دانشگاه نقش بسزایی دارند.

در این مراسم از محمدرضا یوسفی (پژوهشگر برتر گروه دامپزشکی)، بهنام برزگر (پژوهشگر برتر گروه کامپیوتر) علی‌اصغر رضوی (پژوهشگر برتر کتابداری)، ابوالقاسم ابوالقاسمی (کارشناس نمونه پژوهش) و نیز از دانشجویان و استادان سخنرانان هفته پژوهش قدردانی و تجلیل شد.

** تجلیل از ۳ بازنشسته دانشگاه آزاد اسلامی بابل

مراسمی دیگر هم با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل برگزار و از ۳ کارمند بازنشسته این واحد دانشگاهی تجلیل شد.

تجلیل از پژوهشگران برتر و ۳ بازنشسته دانشگاه آزاد بابل

همزمان با جشن ایام یوم الله دهه مبارک فجر مراسم تجلیل و تکریم از ۳ کارمند بازنشسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل با حضور سیدمیرالله حسینی رئیس، معاونان و کارکنان این واحد دانشگاهی همراه به اهدای یک جلد کلام الله مجید، لوح سپاس و یک سکه بهار آزادی برگزار شد.

سیدمیرالله حسینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل در این مراسم اظهار کرد: نقش کارکنان در هم افزایی و تقویت و ارتقای علمی و فرهنگی و تکریم ارباب‌رجوع و همکاری با دانشجویان در دوران تحصیل بسیار حائز اهمیت است.

وی با ارائه عملکرد آموزشی و علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل در سال ۱۴۰۱عنوان کرد: این واحد دانشگاهی در جذب دانشجو پذیرش با سوابق تحصیلی و با آزمون و نیز در بحث کسب درآمد غیر شهریه با پرورش ماهیان گرمابی و سردآبی و کاشت دانه‌های روغنی و مرکبات گام مؤثری برداشت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل گفت: با همت اساتید و کارکنان خدوم برای شکوفایی و پیشبرد اهداف دانشگاه و نهادینه کردن سند تحول تلاش و کوشش مضاعفی در دانشگاه آزاد بابل صورت گرفت

تجلیل از پژوهشگران برتر و ۳ بازنشسته دانشگاه آزاد بابل
به گزارش آنا، بازنشستگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل در ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی شامل سید فضل اله حسینی مطلق، شهرام گوران و حسن کوچکی بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر