دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
مرکز سنجش آموزش پزشکی:

فرصت نام نویسی در آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی سال ۱۴۰۲ تمدید شد

فرصت نام نویسی در آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی سال ۱۴۰۲ تمدید شد
فرصت جدید نام نویسی در آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی سال ۱۴۰۲ برای داوطلبان در اسفندماه امسال فراهم شد.
کد خبر : 830016

به گزارش گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، با اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، فرصت نام نویسی در آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی سال ۱۴۰۲ که از ۴ بهمن آغاز شده بود و ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ به پایان رسید، مجددا از ۶ اسفند آغاز می‌شود و جزئیات آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی سال ۱۴۰۲ در روزهای ۴ و ۵ خردادماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

تمامی مراحل ثبت نام، انتخاب رشته محل و اعلام نتیجه آزمون بصورت اینترنتی است و داوطلبان می‌توانند دفترچه راهنما را از سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس https://sanjeshp.ir دریافت کنند.

هزینه ثبت نام برای هر نوبت امتحانی مبلغ ۲ میلیون و ۳۳۰ هزار ریال (۲۳۳ هزار تومان) بود که بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی هزینه ثبت نام در زمان تمدید متفاوت خواهد بود.

در صورتیکه بر اساس صلاحدید مراجع تصمیم گیرنده، مقرر شود تا ثبت نام مجدد جهت افرادی که موفق به ثبت نام در زمان تعیین شده در جدول زمانبندی نشده اند، مطابق با مصوبه اول آبان ۱۴۰۱ هیأت وزیران، هزینه ثبت نام متاخرین، مبلغ ۲ میلیون و ۵۳۰ هزار ریال (۲۵۳ هزار تومان) خواهد بود.

داوطلبان پس از پرداخت موفق هزینه ثبت نام، از طریق همین گزینه و با وارد کردن کد ملی خود، فرآیند ثبت نام خود را تکمیل کرده و پس از ورود به فرم ثبت نام و اتمام نام نویسی و ثبت نهایی آن، کد رهگیری دریافت کنند. پس از تکمیل فرم ثبت نام و ثبت نهایی، داوطلب کد رهگیری ۱۶ رقمی دریافت می‌کند.

داوطلب با توجه به مدارک مورد پذیرش در دفترچه راهنمای ثبت نام مجاز به انتخاب فقط یک رشته یا مجموعه از هر یک از چهار نوبت جدول و حداکثر دو رشته یا دو مجموعه از دو نوبت متفاوت است.

داوطلبان نمی توانند از یک نوبت دو رشته یا مجموعه را انتخاب کنند و در صورت تمایل به شرکت در دو رشته باید دو رشته انتخابی از دو نوبت متفاوت را انتخاب کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته