دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
04 بهمن 1401 - 15:34
در دیدار دانشگاهیان با مسئولان اعلام شد؛

آمادگی دانشگاه آزاد قوچان برای میزبانی مسابقات جام خلیج‌ فارس

آمادگی دانشگاه آزاد قوچان برای میزبانی مسابقات جام خلیج‌ فارس
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان گفت: این مجتمع دانشگاهی با توجه به دارابودن تمام امکانات، آمادگی میزبانی و برگزاری مسابقات جام خلیج‌ فارس را دارد.
کد خبر : 828048

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از قوچان، حجت‌الاسلام محمود حق‌به‌جانب رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان به همراه نماینده مردم شهرستان قوچان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان قوچان با محمدعلی زلفی‌گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، حمیدرضا سجادی وزیر ورزش و جوانان و احمد شکفته رئیس انجمن کشتی با چوخه ایران دیدار و گفت‌وگو کردند.

محمود حق‌به‌جانب در دیدار با وزیر علوم به بیان گزارشی از عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان در سال‌های اخیر و نقاط قوت، ظرفیت‌های موجود شهرستان قوچان و این واحد دانشگاهی پرداخت و خواهان صدور مجوز رشته‌های پرمتقاضی برای واحد قوچان بر اساس نظرسنجی و نیازسنجی‌های صورت گرفته شد.

زلفی‌گل نیز با تشکر از فعالیت‌های صورت گرفته، دستورات لازم برای حمایت و مساعدت لازم از دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان صادر کرد.

**دانشگاه آزاد قوچان میزبان مسابقات کشوری و برون‌مرزی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان در دیدار با وزیر ورزش و جوانان هم با معرفی ظرفیت‌های موجود دانشگاه اظهار کرد: این واحد دانشگاهی با توجه به دارابودن همه امکانات، آمادگی میزبانی و برگزاری مسابقات کشوری و برون‌مرزی را دارد.

وی افزود: مجتمع ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی قوچان بالغ‌بر ۱۰ هزار متر مربع فضای ورزشی مشتمل بر یک سالن اصلی و تعداد چهار سالن فرعی با مجهز بودن به امکانات پیشرفته و مطلوب روز است.

وزیر ورزش و جوانان نیز ظرفیت‌های موجود در دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور را فرصتی بی‌بدیل برای ارتقای ورزش کشور دانست و دستورات لازم برای بازدید تیمی از وزارت، برای برگزاری مسابقات درون‌مرزی و برون‌مرزی در واحد قوچان صادر کرد.

**رایزنی برای برگزاری مسابقات جام خلیج‌ فارس

حق‌به‌جانب در دیدار با رئیس انجمن کشتی با چوخه کشور نیز با معرفی مجتمع ورزشی و ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان که بالغ‌بر ۱۰ هزار مترمربع فضای ورزشی مشتمل بر یک سالن اصلی و تعداد چهار سالن فرعی با مجهز بودن به امکانات پیشرفته و مطلوب روز است، مطرح کرد: واحد قوچان با توجه به دارابودن همه امکانات، آمادگی میزبانی و برگزاری مسابقات جام خلیج‌ فارس را دارد.

احمد شکفته رئیس انجمن کشتی با چوخه ایران هم مجتمع ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان را مکانی مناسب برای برگزاری مسابقات مختلف دانست.

به گزارش آنا، احمد شکفته از کشتی‌گیران و پهلوانان باسابقه کشور و دارای مدال طلای مسابقات کشتی آزاد جهان در آمریکا، مدال طلای مسابقات کشتی آزاد آسیا در هندوستان و … و فرزند دیار قوچان است.

انتهای پیام/

ارسال نظر