دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
04 بهمن 1401 - 11:22
به داور گفتم چرا برای ساکت کردن بازیکن کارت نشان می‌دهی؟ 

بازیکن محروم والیبال: کمیته انضباطی بدون دفاعیات من رای داد

بازیکن محروم والیبال: کمیته انضباطی بدون دفاعیات من رای داد
کاپیتان تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: کمیته انضباطی بدون حضور من و شنیدن دفاعیاتم رای داد.
کد خبر : 827965

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، تیم شهرداری ارومیه در هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال در تهران به مصاف فولاد سیرجان رفت که بدون حاشیه هم نبود.

کمیته انضباطی در جلسه‌ای گزارش ناظر بازی درباره توهین سرمربی و سعید مصطفی وند کاپیتان ارومیه به داور را بررسی کرد که نهایت به دو جلسه محرومیت و تذکر کتبی درج در پرونده سرمربی این تیم رای داد.

سعید مصطفی وند کاپیتان تیم شهرداری ارومیه که به گزارش ناظر بازی معترض است و در این زمینه به خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا اظهار داشت: ناظر در گزارش بازی نوشته من الفاظ رکیک بکار بردم. در حالی که سالن خلوت بود و همه شنیده اند من چه گفته ام. من در جلسه کمیته انضباطی نبودم و بدون شنیدن دفاعایتم رای صادر شد. وقتی رای دو جلسه محرومیت آمد تماس گرفتم با علی فرخی رئیس کمیته انضباطی و گفتم من بلیت گیرم نیامد که به جلسه بیایم، اما تلفن که بود، باید حرف‌های مرا هم می‌شنیدید.

وی افزود: فرخی هم گفت کمیته انضباطی طبق گزارش ناظر رای صادر کرده است. من هم گفتم وقتی ما از باشگاه بابت طلب هایمان شکایت می‌کنیم ۶ ماه طول می‌کشد تا جلسه کمیته انضباطی برگزار شود، اما برای یک کارت سریع جلسه برگزار می‌کنید. این کار شما انصاف نیست. فرخی گفت وقتی سازمان لیگ درخواست می‌دهد جلسه هم برگزار می‌شود، تازه آن‌ها اصرار به جریمه‌های سنگین تری داشتند و من جلوی آن را گرفتم.

او درباره چرایی گزارش ناظر بازی علیه خودش هم گفت: در صحنه‌ای از بازی، داور خط توپ را داخل اعلام کرد در حالی که خارج بود. من اعتراض کردم که داور گفت اعتراض کنی کارت می‌دهم. من هم گفتم چرا برای ساکت کردن بازیکن کارت نشان می‌دهی و به داور خط هم گفتم با وجدان پرچم بزن، که داور کارت قرمز را نشان داد و من آنجا بهم ریختم.

با رای کمیته انضباطی برای یک جلسه محرومیت قطعی و یک جلسه تعلیقی، کاپیتان ارومیه فردا برای بازی هفته بیستم در ترکیب تیمش مقابل پاس گرگان غایب است. مصطفی وند در این باره عنوان کرد: با این رای من فردا در گرگان برای تیمم بازی نمی‌کنم. البته حالا شرایط تیم ما خوب است. قسمت شود به جمع ۸ تیم پلی آفی می‌رسیم. هرچند دو تیم بالایتر از ما هستند و ما باید برنده بازی‌ها باشیم و اگر تیم‌های هشتم و نهم ببازند یا در بازی مستقیم آن‌ها را ببریم، شانس صعودمان زیاد می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته