دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
03 بهمن 1401 - 14:38
دانشجویان دانشگاه آزاد همدان:

قراردادن نام سپاه در گروه‌های تروریستی ناشیانه و از سر کینه است

قراردادن نام سپاه در گروه‌های تروریستی ناشیانه و از سر کینه است
دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی همدان با محکوم کردن اقدام غیرقانونی پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران اعلام کردند که قراردادن نام سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی اقدامی ناشیانه و از سر کینه و خباثت است.
کد خبر : 827771

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از همدان، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان در بیانیه‌ای اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند.

در این بیانیه آمده است: بار دیگر عناد و کینه‌ورزی دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران نمایان شد. بدون شک واضح و مُبرهن بوده که اقدام پارلمان اروپا که خود را مدعی مبارزه با تروریسم می‌داند، علیه نهاد ضدتروریسم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سر استیصال و ناکامی در حمایت و پشتیبانی از اغتشاشات اخیر در ایران است. بر همگان مبرهن است که جمهوری اسلامی ایران از ابتدای پیروزی انقلاب همواره مورد هجمه‌های تروریسم داخلی و بین‌المللی بوده و همواره کارنامه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای مبارزه با این ایادی ظلم، درخشان و در این مسیر شهدای والامقامی مانند شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای والامقام از زمان دفاع مقدس ۸ ساله تا مقاومت را تقدیم کرده است.

در این بیانیه مطرح شده است: شاهد این اقدامات مدافعانه و ضدتروریسم، ملت‌های ستمدیده منطقه هستند که از جور و ظلم وحشیان زمان آواره شده و مصیبت دیده‌اند و اگر نبود تدبیر و فرمان رهبر معظم انقلاب و فرمان‌برداری پاسداران حریم امنیت و ولایت، بی‌تردید داعشیان فجایع رذالت بارشان ممتد بود. قراردادن نام سپاه پاسداران که با انقلاب اسلامی گره‌خورده و اقدام معاندین در قراردادن این نام در فهرست گروه‌های تروریستی اقدامی ناشیانه و از سر کینه و خباثت است.

این بیانیه می‌افزاید: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی همدان با محکوم کردن این اقدام غیرقانونی پارلمان اروپا که بر وعده‌های پوشالی نظام عنکبوتی و کودک کُش اسرائیل زبون که همیشه از هیچ تلاشی برای آسیب به ملت ایران اسلامی چه در اعمال نفوذشان در برقراری تحریم‌های ظالمانه دارویی، کالا‌های اساس، مواد اولیه مورد نیاز صنایع  فروگذار نکرده است، دل خوش کرده‌اند و این بار هم در قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی خوی پَست و مُعاندش را آشکارتر ساخته، اعلام می‌کند که این نهاد انقلابی استوارتر از هر زمان پای آرمان‌های اسلام و انقلاب ایستاده است.

در این بیانیه تأکید شده است: دشمنان دین مبین اسلام بدانند که کشور ایران قوی‌تر از آن بوده که با این اعمال مضحک و تأسف‌بار شما آرامش و امنیتش حتی اندکی خدشه‌دار شود. ایران اسلامی مقتدر و پاینده پابرجاست و نظام استکبار جهان مانند کَف روی آب رفتنی است. این تصمیم پارلمان اروپا اقدامی علیه نهاد نظامی و قانونی کشوری رسمی بوده در نتیجه قابل پذیرش نبوده و محکوم است؛ منطق حکم می‌کند که همه ایرانیان با هر نگاه و سلیقه سیاسی حتی با وجود برخی انتقاد‌ها و اختلاف‌ها در برابر این اقدام خصمانه خلاف قواعد و حقوق بین‌الملل بایستند و از کلیت نهاد‌های قانونی نظام برآمده از دل مردم دفاع کنند.

-بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی همدان
-جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی همدان
-تشکل اسلامی دانشجویان نواندیش
-تشکل اسلامی سیاسی عماد
-هیئت دانشجویی محبین حضرت زهرا (س)

انتهای پیام/

ارسال نظر