دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
با اعلام فدراسیون

زمان برگزاری انتخابات کمیسیون‌های ورزشکاران، مربیان و داوران فدراسیون کاراته مشخص شد

زمان برگزاری انتخابات کمیسیون‌های ورزشکاران، مربیان و داوران فدراسیون کاراته مشخص شد
با اعلام فدراسیون کاراته، انتخابات کمیسیون‌های این فدراسیون روز دوشنبه ۳ بهمن ماه برگزار خواهد شد.
کد خبر : 826993

به گزارش خبرگزاری آنا، پس از پایان مهلت ثبت‌نام کمیسیون‌های مربیان، داوان و ورزشکاران فدراسیون کاراته و بررسی شرایط صلاحیت‌های کاندیداها، اسامی داوطلبانی که جهت حضور در کمیسیون‌های مربوطه تأیید صلاحیت شدند، اعلام شد.

انتخابات کمیسیون‌های مربیان، ورزشکاران و داوران فدراسیون کاراته، روز دوشنبه ۳ بهمن ماه در فدراسیون کاراته برگزار خواهد شد.

اسامی کاندید‌های کمیسیون ورزشکاران:
۱- صالح اباذری از استان مرکزی
۲- پوریا اقدسی از استان البرز
۳- علی‌اصغر آسیابری از استان قزوین
۴- نگین آلتونی از استان ایلام
۵- لیلا برجعلی از استان قزوین
۶- سارا بهمنیار از استان گیلان
۷- ذبیح‌اله پورشیب از استان ایلام
۸- الناز تقی‌پور از استان تهران
۹- شادی جعفری‌زاده از استان تهران
۱۰- ابراهیم حسن‌بیگی از استان البرز
۱۱- مهدی خدابخشی از استان کرمانشاه
۱۲- علی زند از استان مرکزی
۱۳- ابوالفضل شهرجردی از استان مرکزی
۱۴- مهدی شهگل از استان همدان
۱۵- فاطمه صادقی از استان تهران
۱۶- نجمه قاضی‌زاده از استان تهران
۱۷- مهران قربانعلی از استان گلستان
۱۸- آتوسا گلشادنژاد از استان کرمانشاه
۱۹- بهمن عسگری از استان قزوین
۲۰- علی مسکینی از استان کرمانشاه
۲۱- امیر مهدی‌زاده از استان قم
۲۲- سجاد گنج‌زاده از استان تهران

اسامی کاندید‌های کمیسیون مربیان:
۱- مهدی احمدی از استان البرز
۲- فرخناز ارباب از استان تهران
۳- مجید باغدارنیا از استان تهران
۴- فاطمه بغلانی‌پور از استان تهران
۵- ابوالقاسم پایدار از استان قم
۶- فائزه ترکمان از استان همدان
۷- رمضانعلی جبله از استان گلستان
۸- مرضیه جعفری از استان اصفهان
۹- مهدی جعفری از استان البرز
۱۰- فرناز رواخواه از استان اصفهان
۱۱- حسن روحانی از استان زنجان
۱۲- مسعود رهنما از استان گیلان
۱۳- پگاه زنگنه از استان کرمانشاه
۱۴- قاسم شهرجردی از استان مرکزی
۱۵- اله‌کرم شهگل از استان همدان
۱۶- فاطمه قاسمی از استان گیلان
۱۷- سحر کرجی از استان یزد
۱۸- یوسف گرشاسبی از استان تهران
۱۹- سیده ستاره موسوی از استان تهران
۲۰- رضا میدانرو از استان آذربایجان غربی
۲۱- سید شهرام هروی از استان تهران
۲۲- سعید آنالی از استان اصفهان
۲۳- غلامعلی حیدری از استان مرکزی
۲۴- حسین شهرباف از استان تهران
۲۵- امین مزارعی از استان تهران
۲۶- هادی عرب از استان اصفهان

اسامی کاندید‌های کمیسیون داوران:
۱- جواد سلیمی از استان آذربایجان غربی
۲- المیرا گوزل‌زاده از استان آذربایجان غربی
۳- رضا خادمیان از استان تهران
۴- آرام فدایی از استان خوزستان
۵- اکبر دهقان از استان اصفهان
۶- صفر رحیمی از استان تهران
۷- حمید نیکوهمت از استان مرکزی
۸- کامبیز کاکاوند از استان قزوین
۹- رضا توپی از استان تهران
۱۰- مونا نبیلی از استان تهران
۱۱- لیلا جعفری از استان زنجان
۱۲- حسن خرقانی از استان تهران
۱۳- یوسف گرشاسبی از استان تهران
۱۴- معصومه روستازاده از استان تهران
۱۵- جمشید زند از استان مرکزی
۱۶- ربابه اسدی از استان اصفهان
۱۷- ابوالقاسم پایدار از استان قم
۱۸- اسماعیل جبله از استان گلستان
۱۹- مسعود رضازاده از استان خراسان رضوی
۲۰- الهام خداپرست از استان اصفهان
۲۱- سعیده کشت‌پور از استان البرز

 

انتهای پیام/

ارسال نظر