دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
15 آذر 1401 - 15:06
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با آنا:

گزینه پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی کارآزموده است

گزینه پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی کارآزموده است
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت راه وشهرسازی نیاز به مدیری جوان و کارآزموده دارد تا این فرد بتواند نخبگان این حوزه را به کار گرفته و مشکلات این بخش را کم کند.
کد خبر : 818758

کیومرث سرمدی در گفتگو با خبرنگار گروه سیاست خبرگزاری آنا، با اشاره به معرفی مهرداد بذرپاش برای تصدی وزارت راه و شهرسازی به مجلس، گفت: بخش و حوزه راه و شهرسازی بخشی حساس بوده و نیاز به مدیری توانمند و قوی دارد.

وی تاکید کرد: به واقع در حوزه راه وشهرسازی نیاز به مدیری جوان و کارآزموده داریم تا این فرد بتواند نخبگان این حوزه را به کار گرفته و مشکلات این بخش را کم کند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در مجموع بنده معتقدم که گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت راه و شهرسازی گزینه خوبی بوده و می تواند عهده دار مسئولیت های این بخش باشد.

سرمدی با بیان اینکه امیدواریم بذرپاش رای اعتماد برای تصدی وزارت راه و شهرسازی را از مجلس اخذ کند، بیان کرد: به واقع مدیران سطح عالی لزوما نباید متخصص خاص آن حوزه باشند.

وی تاکید کرد: این وزارتخانه مباحثی از جمله راه و شهرسازی و به ویژه مسکن را پیگیری می کند بنابراین ماموریت ها در این بخش مختلف است؛ اینکه بگوییم فردی حتما باید متخصص این امور باشد بد نیست، اما مهم این است که آن وزیر توان مدیریتی و اعمال دیدگاه های کارآمد در آن حوزه را داشته باشد بنابراین بنده فکر می کنم بذرپاش می تواند در این وزارتخانه موفق باشد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه در پاسخ به این سوال که در صورت رای اعتماد مجلس به وزیر پیشنهاد ره و شهرسازی، گزینه رئیس دیوان محاسبات چه کسانی خواهند بود، افزود: البته این مسئله بستگی به نظر رئیس مجلس دارد، لذا اگر این فرد، فردی توانمند از بدنه خود دیوان باشد، حتما موفق تر خواهد بود.

وی با بیان اینکه هر فردی ریاست دیوان محاسبات را برعهده گرفت باید رویه گذشته را ادامه دهد، تاکید کرد: به واقع دیوان محاسبات برخلاف دوره های قبل مرتب پای کار بوده و جمع بندی تفریغ بودجه را به صحن علنی ارائه کرده است.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: این رویکرد دیوان محاسبات به واقع به نظارت مجلس کمک کرد که باید ادامه پیدا کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نظرات بینندگان ۱ نظر
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۸
۰
چه بابذرپاش چه بدو ن بذرپاش دولت خدوم وانقلابی 4ملیون مسکن می سازد هلابرکت الله
هلدینگ شایسته