دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
در واکنش به اظهارات مربی سابق آمریکا انجام شد

پاسخ تند کی روش به اظهارات یورگن کلینزمن؛ از سمت خود استعفا بده!

پاسخ تند کی روش به اظهارات یورگن کلینزمن؛ از سمت خود استعفا بده!
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان به اظهارات یورگن کلینزمن واکنش نشان داد.
کد خبر : 816848

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، کارلوس کی روش با انتشار پستی در اینستاگرام به اظهارات یورگن کلینزمن واکنش نشان داد.

سرمربی تیم ملی در صفحه خود نوشت: یورگن عزیز تو پیش‌قدم شدی که مرا کارلوس صدا کنی و من فکر می‌کنم که اشکالی نداشته باشد که تو را یورگن خطاب کنم... بدون اینکه حتی مرا شخصا بشناسی شخصیت من را با غرور همیشگی خودت قضاوت کردی.هیچ اهمیتی ندارد که من چقدر برای عملکرد تو در زمین فوتبال می‌توانم احترام قائل باشم. آن سخنانت در مورد فرهنگ ایران، تیم ملی ایران و بازیکنان من مایه شرمساری در فوتبال است. هیچ کس نمی‌تواند اتحاد ما را دچار تزلزل کند چون این موضوعات در سطح ما نیست.اما حتی با این حرف‌ها ما دوست داریم تو را دعوت کنیم به عنوان مهمان در کمپ تیم ملی حضور پیدا کنی و با بازیکنان ایران ارتباط بگیری و از آنها درباره کشورشان، مردم ایران، شعر و هنر و ریاضیات و جبر و تمدن هزاران ساله ایران بیاموزی و همچنین از بازیکنان ما بشنوی که چقدر فوتبال را دوست دارند و برای آن احترام قائلند.

ما متوجه‌ایم که به عنوان آمریکایی  - آلمانی حمایت خود را از ما دریغ کرده‌ای. مشکلی نیست و با وجود اشاره‌های توهین آمیزت در بی‌بی‌سی که تلاش کرده‌ای زحمات، فداکاری و مهارت ما را زیر سوال ببری به تو قول می‌دهیم بدون آنکه قضاوتی درباره فرهنگ، ریشه و سابقه تو داشته باشیم همواره از حضورت در جمع خود استقبال کنیم.

در عین حال تمام نگاه ما متوجه این نکته است تا از تصمیم فیفا در ارتباط با پست سازمانی تو به عنوان عضوی از کمیته فنی جام جهانی قطر 2022 باخبر شویم. چرا که به طور واضح انتظار ما از تو این است که پیش از بازدیدت از کمپ ما از سمت خود استعفا داده باشی.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته