دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
امیر حاتمی:

نیروی هوایی ارتش خار چشم دشمنان است

نیروی هوایی ارتش خار چشم دشمنان است
مشاور فرمانده معظم کل قوا گفت: نیروی هوایی ارتش چه در دوران دفاع مقدس و چه پس از آن تا امروز خار چشم دشمنان بوده است.
کد خبر : 816323

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری آنا، امیرسرتیپ امیر حاتمی، مشاور فرمانده معظم کل قوا در امور ارتش با حضور در ستاد نیروی هوایی ارتش از مجموعه جهاد خودکفایی این نیرو بازدید کرد و در جریان آخرین اقدامات، پیشرفت‌ها و دستاوردهای متخصصان و دانشمندان این نیرو قرار گرفت.

وی با تقدیر از تلاش‌های جهادی و انقلابی صورت گرفته در مجموعه جهاد خودکفایی نیروی هوایی ارتش،افزود: بدون تردید مسئولیت خطیر فرماندهان نیروی هوایی ارتش جهت حفظ آمادگی و ارتقا توان رزمی در شرایط سخت تحریم‌های ظالمانه به مراتب سنگین‌تر از گذشته خواهد بود.

مشاور فرمانده معظم کل قوا در امور ارتش تاکید کرد: آن چیزی که به وضوح در نیروی هوایی ارتش قابل مشاهده و درک بوده و باید مورد تجلیل و تقدیر قرار بگیرد این است که این نیرو با تمام ظرفیت و همت انقلابی خود، تدابیر و رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا را نصب‌العین قرار داده و خود را برای مقابله با هرگونه تهدیدات احتمالی مهیا کرده است.

امیر حاتمی تقویت نیروی هوایی ارتش در حوزه‌های تجهیز، ارتقا و بازآمادسازی را از اولویت‌های اصلی برشمرد و تصریح کرد: پروژه‌های تحقیقاتی ارزشمند جهاد خودکفایی نیروی هوایی، نقش بسزا و تعیین کننده‌ای در تقویت حوزه رزم و ارتقا قدرت بازدارندگی دفاعی دارد.

وی با اشاره به توجه، تاکید و توصیه‌های حکیمانه امامین انقلاب به ویژه فرمانده معظم کل قوا به حوزه جهاد خودکفایی نیروی هوایی ارتش، اظهار داشت: مقام معظم رهبری همواره به نقش و جایگاه بی‌بدیل جهاد خودکفایی در قدرتمند شدن نیروی هوایی ارتش تاکید و اهتمام داشته‌اند و همواره با رهنمودهای ارزنده خود از آن حمایت کرده‌اند.

مشاور فرمانده معظم کل قوا در امور ارتش تاکید کرد: با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، دشمنان باور نداشتند کارکنان متخصص و مؤمن نیروی هوایی ارتش بتوانند در غیاب مستشاران خارجی فرآیند آماده به رزم نگه داشتن جنگنده‌های نیروی هوایی را بیش از ۶ ماه استمرار ببخشند اما به کوری چشم دشمنان، نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران چه در دوران دفاع مقدس و چه پس از آن تا امروز خار چشم دشمنان بوده است.

امیر حاتمی خاطرنشان کرد: همه فرماندهان نیروی هوایی و ارتش جمهوری اسلامی ایران بر این باورند که امروز باید از تمام ظرفیت‌های ملی، صنعت دفاعی و جهاد خودکفایی و شرکت‌های دانش بنیان، برای تقویت، تجهیز و ارتقا قدرت هوایی کشور به عنوان عنصر مؤثر در تأمین امنیت ملی بهره‌مند شد و اکنون این موضوع در دستور کار قرار گرفته است.

انتهای پیام/

ارسال نظر