دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
01 آذر 1401 - 15:59
رئیس دانشگاه آزاد جیرفت در گفت‌‌وگو با آنا عنوان کرد؛

راه‌اندازی نهادهای مرتبط با کارآفرینی دانش‌بنیان‌ها

راه‌اندازی نهادهای مرتبط با کارآفرینی دانش‌بنیان‌ها
اسماعیل اسلامی عنوان کرد: دانشگاه آزاد جیرفت در کنار آموزش و پژوهش، نهادهای مرتبط با کار و کارآفرینی و کارآفرینی دانش‌بنیان‌ها را در این مرکز آموزش عالی راه‌اندازی کرده است.
کد خبر : 816117

اسماعیل اسلامی در حاشیه دومین جشنواره ملی خرمای کلوته جنوب استان کرمان در شهرستان عنبرآباد استان کرمان به خبرنگار آنا گفت: در آستانه قرن جدید دانش‌بنیان‌ها شاکله اصلی تولید و کارآفرینی هستند که انتخاب این شعار در سال ۱۴۰۱ به عنوان آغاز قرن پانزدهم بسیار به‌جا و دقیق است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت اضافه کرد: این دانشگاه به‌دلیل فعالیت‌های مؤثر خود توانسته در کنار آموزش و پژوهش، نهادهای مرتبط با کار و کارآفرینی و کارآفرینی دانش‌بنیان‌ها را در داخل و کنار این مرکز آموزش عالی راه‌اندازی کند.

دومین جشنواره ملی «خرمای کلوته» جنوب استان کرمان با حضور شاهپور علایی‌مقدم معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان حفظ نباتات کشور، محمدمهدی فداکار استاندار کرمان، ذبیح‌الله اعظمی نماینده مردم شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی و منصور شکراللهی نماینده شهرستان‌های کهنوج، منوجان، قلعه‌گنج، فاریاب و رودبار جنوب در مجلس شورای اسلامی، سیدمهدی طبیب‌زاده رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان، اسماعیل اسلامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت، نمایندگان وزارت امورخارجه و جمعی از مسئولان استانی و محلی در شهرستان عنبرآباد استان کرمان برگزار شد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت در حاشیه این جشنواره به برپایی غرفه در زمینه محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان و تولید انواع ارقام مختلف خرما در مزرعه آموزشی و تحقیقاتی این دانشگاه اقدام کرد.

بازدید دانشجویان از دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت، شرکت‌های دانش‌بنیان و آشنایی با محصولات تولیدی توسط شرکت‌ها و  واحدهای فناور مرکز رشد این دانشگاه از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر