دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
پاسخ رئیس کمیته داوران به انتقادات مدیرعامل آلومینیوم در گفت و گو با آنا:

نمی‌خواهم صحبت‌های رجاییان را جراحی کنم/ چرا قبل از دیدار با استقلال به بازی با نساجی اشاره نکردند؟

نمی‌خواهم صحبت‌های رجاییان را جراحی کنم  چرا قبل از دیدار با استقلال به بازی با نساجی اشاره نکردند؟
رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: چرا قبل از دیدار با استقلال مدیرعامل آلومینیوم اراک به بازی بعدی تیمش با نساجی مازندران اشاره نکرد؟
کد خبر : 810436

خداداد افشاریان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزش خبرگزاری آنا، در واکنش به صحبت‌های محمد رجاییان مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک که به انتخاب کاظمی برای بازی با استقلال انتقاد کرده بود و معتقد بود این داور قائمشهری است و هفته بعد تیم اراکی با نساجی بازی دارد، عنوان کرد: چه صحبتی می‌توانم درباره این صحبت‌های عجیب داشته باشم؟ نمی‌خواهم حرفی بزنم که موضوع را بدتر کند. داوران ما پاک، صاف و سالم قضاوت می‌کنند و هیچ‌کس جز سلامت کارشان برای آنها اهمیت ندارد. 

وی ادامه داد: این موضوع به ذهن من خطور نمی‌کند که کسی بگوید تیم ما هفته بعد بازی دارد و داور در بازی اخیر اخطار یا اخراج داشته است. اگر این طور باشد که نباید داور اراکی، شیرازی، اهوازی و ... برای بازی‌های لیگ برتر بگذارم. همه داوران تیم‌های شهرشان در مسابقات لیگ برتر درگیر هستند. نمی‌توانیم بی‌مهابا حرف بزنیم. 

رئیس کمیته داوران خاطرنشان کرد: قضاوت سید وحید کاظمی در دیدار روز گذشته استقلال و آلومینیوم اراک بسیار بسیار خوب بود. داوری او عالی و بدون کوچکترین مشکلی بود. حالا که آلومینیومی‌ها بازی با استقلال را انجام دادند و می‌دانند در هفته پیش رو با نساجی مازندران بازی دارند، چنین صحبتی را مطرح می‌کنند. نمی‌خواهم صحبت‌های مدیرعامل باشگاه آلومینیوم را جراحی کنم ولی قبل از بازی باید به این مورد اشاره می‌شد که داور بازی با استقلال همشهری تیم نساجی است که در هفته یازدهم با این تیم بازی دارند. کاظمی بدون مشکل قضاوت کرد و حق به حقدار رسید.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته