دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
05 مهر 1401 - 19:15
فرمانده مرزبانی کشور خبرداد؛

یک تیم تروریستی ۷ نفره منهدم شد

یک تیم تروریستی ۷ نفره منهدم شد
فرمانده مرزبانی کشور با بیان اینه هر گونه تحرک در پشت مرزهایمان را به دقت رصد می کنیم، اعلام کرد: به تازگی یک تیم تروریستی هفت نفره توسط همکاران هنگ مرزی خداآفرین منهدم شد.
کد خبر : 807193

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، سردار احمدعلی گودرزی روز سه شنبه در بازدید از هنگ مرزی خداآفرین با اشاره به توان دفاعی و اطلاعاتی بالای نیرو‌های مرزبانی افزود: تمام مرز‌های کشورر زیر رصد اطلاعاتی و امنیتی مرزبانی قرار دارند.

وی اضافه کرد: با ارتقاء آموزش‌های تخصصی به مرزبانان و واگذاری تجهیزات نوین نظامی به آنها، در کنار ایمان مرزنشینان، امروز امنیت و اقتدار کامل در مرز‌های کشور به خصوص شمال و شمال غرب وجود دارد.

وی ادامه داد: ما با هر گونه تردد غیرقانونی و اقدام مسلحانه در مرز‌های کشور به شدت برخورد می‌کنیم و پاسخ ما به متجاوزان سخت و شکننده خواهد بود.

سردار گودرزی گفت: اخیراً یک تیم تروریستی هفت نفره به همراه تجهیزات نظامی و مقادیری سلاح و مهمات توسط همکاران هنگ مرزی خداآفرین منهدم شد.  

وی ضمن تذکر به همسایگان کشورمان با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران، کشوری با ثبات و مقتدر است، افزود: به همسایگان‌مان توصیه می‌کنیم اجازه ندهند اشرار از خاک آن‌ها علیه کشور ما اقدام کنند.  

وی با اشاره به تحرکات اخیر در پشت مرز‌های کشورمان گفت: ما در چند روز اخیر یک تیم تروریستی را که به داخل کشور نفوذ کرده بود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن با کمک نیرو‌های نظامی و امنیتی شناسایی و به طور کامل منهدم کردیم.  

فرمانده مررزبانی کشور یادآوری کرد: اشراف اطلاعاتی خوبی درر مرزهایمان داریپم و این اشراف باعث شده در طول مرز‌های ۸ هزار و ۷۷۵ کیلومتری کشور، امنیت و  ثبات برقرار باشد تا مردم با خیال راحت به زندگی شان برسند.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

ارسال نظر
نظرات بینندگان ۱ نظر
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۴
۰
چرا تروریستها را در موقع ورود به هلاکت نمی رسانند و فقط دستگیر میکنند
هلدینگ شایسته