دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
22 شهريور 1401 - 09:42

رابطه شکرآب نیمار و امباپه/ ناراحتی ستاره برزیلی از خودخواهی مهاجم فرانسوی

رابطه شکرآب نیمار و امباپه  ناراحتی ستاره برزیلی از خودخواهی مهاجم فرانسوی
نیمار از نمایش امباپه ناراحت شده اما نگران افزایش ناآرامی‌های پاری‌سن‌ژرمن است.
کد خبر : 805791

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری آنا، ناامیدی نیمار از کیلیان امباپه هم تیمی خود فروکش نکرده اما تهدیدی برای تأثیرگذاری روی رختکن پاری‌سن‌ژرمن نیست.

همه چیز در پاریس کاملاً خوب نیست، زیرا علیرغم صحبت‌های اخیر و جلسه‌ای در سطح تیم، نیمار همچنان از آنچه که درام غیرضروری بین خود و امباپه می‌داند، که در اوایل فصل در جریان اختلاف پنالتی‌ها در معرض دید عموم قرار گرفت، ناراحت است. او این باور را دارد امباپه مسئول این درگیری است.

نیمار و امباپه از ابتدای فصل با هم اختلاف داشتند، امباپه در ابتدا از نفوذ رو به رشد نیمار در رختکن ناراحت بود و ستاره برزیلی احساس می‌کرد امباپه بارها در داخل و خارج از زمین خودخواه بوده است. اتفاقی در لیگ قهرمانان اروپا در هفته گذشته رخ داد که امباپه به جای اینکه با دادن پاس در دهانه درواه به نیمار و تیمش کمک کند تا گل دیگری به یوونتوس زده شود توپ را با خودخواهی در زاویه‌ای بسته شلیک کرد تا موقعیت از دست برود. این موضوع  ستاره برزیلی را عصبانی کرد.

نیمار مراقب بوده که نگذارد ناراحتی او در رختکن به جوش بیاید، در حالی که سرخیو راموس در هفته‌های اخیر به عنوان یکی از افراد مورد اعتماد عمل کرده است. این رفتار تاثیر مثبتی روی بازی نیمار نداشته، زیرا او در ۷ بازی لیگ یک فرانسه ۸ گل به ثمر رسانده است. این دو تا کنون به درخواست مدیر کریستف گالتیه برای بازی خوب مقابل دوربین‌ها گوش داده‌اند.

 نیمار، امباپه و شرکا قرار است فردا شب در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف ماکابی حیفا نماینده رژیم غاصب صهیونیستی بروند.

انتهای پیام/۴۰۴۸/

انتهای پیام/

ارسال نظر