دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
19 شهريور 1401 - 15:17

جنون تماشای نمایش بارسلونا در خانه کادیز

جنون تماشای نمایش بارسلونا در خانه کادیز
هواداران کادیز در جشن 112 سالگی باشگاه خود منتظر هستند تا تقابل تیمشان را در مصاف با ستاره‌های بارسلونا ببینند.
کد خبر : 805401

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری آنا، انتظار برای دیدن تیم ژاوی هرناندز بسیار زیاد است و از ظهر پنجشنبه هیچ بلیتی برای نووو میراندیلا باقی نمانده است. همه چیز در کادیز فروخته شده تا رویارویی با کاتالان‌ها از نزدیک حس شود. حضور ماجیکو گونزالز که اولین بازی را برای جشن ۱۱۲ سالگی کادیز انجام خواهد داد، یکی دیگر از ادعاهای بزرگ این مسابقه است.

ورود بارسلونا به کادیز انتظارات زیادی را در بین هواداران محلی ایجاد کرده است که بار دیگر از بازی و نتایج تیم بارسا در شروع فصل هیجان زده شده‌اند. ورزشگاه میراندیلای جدید امروز یک خانه کامل برای پذیرایی از تیم ژاوی ارائه خواهد کرد و از ظهر پنجشنبه گذشته هیچ بلیتی در گیشه موجود نیست تا نشانه واضحی از هواداران باشد که تمام تلاش خود را برای خرید صندلی ورزشگاه انجام داده‌اند.

هوادارانی که در هتل متمرکز بارسا در کادیز جمع شده بودند، شور و شوق بارسا خود را به نمایش گذاشتند و امروز می توانند از یک نمایش عالی با حضور لواندوفسکی، دمبله، آنسو فاتی، پدری، گاوی و سایر ستاره‌ها به عنوان یک ادعای لوکس لذت ببرند.

کادیز پس از ۴ شکست در چهار روز ابتدایی لالیگا، با نیاز زیادی به مصاف بارسا می‌رود و از کمک ماجیکو گونزالس و یک نوئو میراندیلا برای تغییر پویایی بد خود تا مرز استفاده خواهد کرد.

انتهای پیام/۴۰۴۸/

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته