دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
29 مرداد 1401 - 10:33

هیئت امنای دانشگاه آزاد گلستان در ایستگاه نوزدهم

نوزدهمین جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان با موضوع طرح و تصویب بودجه سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ با حضور اعضا برگزار شد.
کد خبر : 802338

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از گرگان، نوزدهمین جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان با موضوع طرح و تصویب بودجه سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ به ریاست داریوش جاوید معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی طاهری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان و واحد گرگان، علی محمد زنگانه استاندار استان گلستان و سایر اعضا برگزار شد.

جاوید در این جلسه به اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی در زمان شیوع کرونا اشاره کرد و گفت: توسعه زیرساخت‌های آموزش مجازی، برگزاری کلاس‌ها به شیوه آنلاین و ... ازجمله اقدامات این دانشگاه در دوران اپیدمی کرونا بود.

وی با قدردانی از عملکرد درخشان کادر درمان دانشگاه آزاد اسلامی در دوران کرونا افزود: پزشکان، پرستاران و کادر درمان دانشگاه آزاد اسلامی بخش عظیمی از دغدغه‌های کشور را در آن دوران برطرف کردند.

جاوید در بخشی دیگر از سخنان خود به سیستم‌های نرم‌افزاری راه‌اندازی شده در دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و گفت: سامانه‌های آموزشیار و پژوهشیار به منظور یکپارچه سازی اموز آموزشی و پژوهشی دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی راه‌اندازی شده است.

وی بیان کرد: امیدواریم دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان رشته‌های پزشکی، پیراپزشکی را توسعه دهد و در زمینه جذب دانشجوی بین المللی و مدارس سما بیش از پیش تلاش کند.

انتهای پیام/۴۰۶۲/

انتهای پیام/

ارسال نظر