دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
29 مرداد 1401 - 08:51

ستاره برزیلی رئال مادرید چگونه راهی منچستریونایتد شد؟

ستاره برزیلی رئال مادرید چگونه راهی منچستریونایتد شد؟
منچستریونایتد ستاره رئال مادرید را به خدمت گرفت زیرا شیاطین سرخ به دنبال تقویت تیمی هستند که شروعی ضعیف داشته است.
کد خبر : 802303

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری آنا، هافبک برزیلی پس از یک دوران درخشان در رئال مادرید به اولدترافورد می‌آید. منچستریونایتد در حال خرید کاسمیرو از رئال مادرید است، زیرا شیاطین سرخ به دنبال تغییر دور شانس خود پس از شروع ناامیدکننده در این فصل هستند.

کاسمیرو در یک دوره ۹ ساله با لوس بلانکوس (لقب رئال مادرید) پنج قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد و اریک تن هاگ امیدوار است که این برزیلی بتواند تجربه بسیار مفید خود را در اختیار خط هافبک منچستریونایتد قرار دهد. او به بازیکنانی مانند تایرل مالاسیا، کریستین اریکسن و لیساندرو مارتینز در میان خریدهای تابستانی باشگاه خواهد پیوست.

منچستریونایتد ۶۰ میلیون پوندبرای کاسمیرو خرج کرده تا او را به ششمین خرید گران قیمت تاریخ خود تبدیل کند. او پشت سر آنخل دی ماریا قرار می‌گیرد که او نیز در سال ۲۰۱۴ از رئال مادرید به این تیم پیوست، اما یک سال بعد باشگاه را ترک کرد و به پاری سن‌ژرمن پیوست. این قرارداد شامل ۱۰ میلیون پوند پاداش است که در صورت رسیدن به حدنصاب‌ها لحاظ می‌شود و این مبلغ را به ۷۰ میلیون پوند می‌رساند.

هافبک برزیلی قراردادی ۴ ساله در اولدترافورد بسته است که پتانسیل یک سال افزایش را دارد. دستمزد او افزایش خواهد یافت و در حالی که به دو برابر دستمزد او در پایتخت اسپانیا نمی رسد، او همچنان در میان پردرآمدترین افراد یونایتد خواهد بود.

رئال مادرید این قرارداد را تایید کرد و ادای احترامی احساسی به برزیلی در نظر گرفت. آنها افتخارات او را در دوران حضور در غول اسپانیایی که شامل پنج قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا و سه قهرمانی لالیگا بود، ذکر کردند. آنها گفتند: «کاسمیرو همیشه نماینده ارزش های باشگاه ما خواهد بود. بازیکنی نمونه که همه چیز را برای رئال مادرید داده است. رئال مادرید همیشه خانه او بوده و خواهد بود و ما برای او و تمام خانواده‌اش در این مرحله جدید از زندگی‌اش آرزوی موفقیت داریم.»

کاسمیرو قرار است در تاریخ ۲۲ آگوست در یک کنفرانس مطبوعاتی در رئال مادرید سیتی از این باشگاه خداحافظی کند.

چرا منچستریونایتد کاسمیرو را به خدمت گرفت؟

منچستریونایتد در تمام تابستان به دنبال تقویت خط هافبک خود بوده است و به نظر می‌رسد فرنکی دی یونگ هدف شماره یک شیاطین سرخ نمی‌خواهد بارسلونا را ترک کند. در هفته‌های اخیر، علاقه‌ها تغییر کرده است و طبق گزارش‌ها، فابیان رویز و آدرین رابیو توسط یونایتد صف آرایی کرده‌اند. با این حال، به نظر می رسد که پاری سن ژرمن سنگین وزن فرانسوی، روئیز را به خدمت بگیرد، در حالی که رابیو گفته می شود برای پیوستن به شیاطین سرخ، دستمزد هنگفتی را درخواست می کند.

تن هاگ تصمیم گرفته در ادامه فصل به اسکات مک تومینای و فرد تکیه نکند، بنابراین پس از شکست‌های فراوان، به دنبال یک هافبک بود. کاسمیرو تجربه و کیفیت را به موقعیتی می‌آورد که منچستریونایتد در آن گزینه‌های زیادی ندارد.

انتهای پیام/۴۰۴۸/

انتهای پیام/

ارسال نظر