دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
21 مرداد 1401 - 17:22

گمانه‌زنی‌ها درباره نتیجه بررسی‌های کارشناسی پیرامون ایده‌های اتحادیه اروپایی بی‌اساس است

با وجود انتشار برخی خبرهای جعلی از سوی رسانه‌های خارجی و همچنین گمانه‌زنی‌های بی‌پایه که در داخل توسط افراد و رسانه‌های غیر مسئول مطرح می‌شود، هنوز روند کارشناسی ادامه داشته و هیچ تصمیم سلبی یا ایجابی درباره ایده‌های طرح شده از سوی هماهنگ‌کننده اتحادیه اروپایی اتخاذ نشده است.
کد خبر : 801209

به گزارش گروه دیگر رسانه‌ها خبرگزاری آنا، 

پس از پایان دور اخیر مذاکرات رفع تحریم‌ها در وین و بازگشت هیئت‌های مذاکره‌کننده به پایتخت‌ها، جلسات متوالی در تهران برای بررسی ایده‌های ارائه شده در جریان است اما هنوز جمع‌بندی نهایی برای ارائه به مراجع تصمیم‌گیرنده حاصل نشده است.

اخبار رسیده به «نورنیوز» حاکی است با وجود انتشار برخی خبرهای جعلی از سوی رسانه‌های خارجی و همچنین گمانه‌زنی‌های بی‌پایه که در داخل توسط افراد و رسانه‌های غیر مسئول طرح می‌شود، هنوز روند کارشناسی ادامه داشته و هیچ تصمیم سلبی یا ایجابی درباره ایده‌های طرح شده از سوی هماهنگ‌کننده اتحادیه اروپایی اتخاذ نشده است.

یک مقام نزدیک به هیئت مذاکره‌کننده ایران پیرامون شیوه اطلاع‌رسانی در خصوص روند آتی مذاکرات به «نورنیوز» گفت: همان‌گونه که تاکنون و در مقاطع مختلف، مراجع ذیربط نسبت به اطلاع‌رسانی در خصوص چگونگی پیشرفت گفتگوها و همچنین مواضع جمهوری اسلامی ایران پیرامون موضوعات مختلف مرتبط با مذاکرات اقدام کرده‌اند، این روند متناسب با پیشرفت در اتخاذ تصمیمات جدید نیز ادامه خواهد داشت.

منبع: نورنیوز

انتهای پیام/۴۱۲۹/

انتهای پیام/

ارسال نظر