دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
29 تير 1401 - 08:31
با حکم وزیر علوم؛

سرپرست دانشگاه خوارزمی منصوب شد

زلفی‌گل با صدور حکمی علی حسن بیگی را به عنوان سرپرست دانشگاه خوارزمی منصوب کرد.
کد خبر : 669961
انتصاب

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی علی حسن بیگی را به عنوان سرپرست دانشگاه خوارزمی منصوب کرد.


متن حکم انتصاب حسن بیگی به شرح زیر است:


«انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیۀ انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران، یاوران علمی(کارکنان) و دانشجویان تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه از جمله ظرفیت‌ عظیم خیرین و واقفین را جهت تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی علمی، توسعه همه جانبه علم و فناوری، آموزش پژوهش – محور، پژوهش آموزش- محور، مهارت افزایی، کارآفرینی، فرهنگ سازی کار تیمی و گروهی و در نهایت اجرای تمامی محورهای سند دانشگاه اسلامی به کار گیرید.


توفیق روزافزون جنابعالی را در پیش‌برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی) از درگاه پروردگار متعال خواستارم.»


وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در نامه‌ جداگانه‌ای از زحمات و تلاش‌های عزیزالله حبیبی، رئیس سابق دانشگاه خوارزمی در مدت تصدی این مسئولیت‌ قدردانی کرد.


گفتنی است، علی حسن بیگی (متولد ۱۳۵۵_ زاده آشتیان) دانش‌آموخته رشته فیزیک پلاسما، عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی با مرتبه دانشیار است که از وی دو عنوان کتاب در زمینه فیزیک مکانیک و مکانیک کلاسیک و حدود ۶۰ مقاله در ISI و ۲۵ مقاله علمی و پژوهشی و ارائه شده در کنفرانس‌های ملی منتشر شده است. وی همچنین معاونت آموزشی و پژوهشی دانشکده فیزیک دانشگاه خوارزمی و پژوهشکده پلاسما را در کارنامه کاری خود دارد.


انتهای پیام/۴۱۶۷/

انتهای پیام/

ارسال نظر