دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
28 تير 1401 - 16:39
حجت‌الاسلام عارضی:

خطبه غدیریه نفی اسلام سکولار است

جامعه دانشگاهی باید پیام غدیر را تبیین کندمسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان خطبه غدیریه را نقشه راه اسلام و نفی اسلام سکولار دانست.
کد خبر : 669905
عارضی

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از دولت‌آباد، حجت‌الاسلام حسن عارضی در مراسم جشنی که به مناسبت عید غدیرخم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد برگزار شد، گفت: یکی از دلایلی که واقعه غدیر خم تحریف شد، این است که واقعه غدیر در سال‌های پس از آن باشکوه برگزار و مهم تلقی نشد؛ اما در واقع محرم شاهد هستیم که این شکوه و بزرگداشت رعایت شده و تحریفی در واقعه عاشورا رخ نداده است.


مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان بیان کرد: باید در واقعه غدیر تبیین و روشنگری صورت پذیرد تا به تعبیر مقام معظم رهبری مشکلات جامعه اسلامی برطرف شود؛ چراکه غدیر راهگشاست و غدیر یک مسئله صرفاً شیعی نیست.


وی با اشاره به هجمه‌های ضد انقلاب به نظام اسلامی اظهار کرد: طاغوت تمام تلاش خود را می کند تا یک جامعه ولایی به اهداف خود نرسد. نمونه بارز آن شبکه‌های طاغوتی ماهواره‌ای بوده که به شدت علیه نظام اسلامی فعال هستند تا اینگونه القا کنند که این نظام ناکارآمد است.


مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان افزود: پیام غدیر پیام مهم و جواب کوبنده ای است به آنها که می‌گویند اسلام فقط در بعد شخصی خوب است. نقشه راه اسلام در غدیر رونمایی شد و غدیر نفی اسلام سکولار است. جامعه دانشگاهی باید پیام غدیر را تبیین کند تا وظیفه خود را در این زمینه انجام دهد.


انتهای پیام/۴۰۶۲/

انتهای پیام/

ارسال نظر