دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
28 تير 1401 - 13:43

خبر ذخیره‌سازی شده توسط در تاریخ ۱۴۰۱۰۴۲۸-۱۳:۴۳

کد خبر : 669879
شورای نگهبان

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری آنا، محمدعلی محسنی بندپی با اشاره به نشست فراکسیون مستقلین ولایی، گفت: رزومه و برنامه حقوقدانان معرفی شده از سوی رئیس قوه قضائیه برای حضور در شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت، پیرامون عضویت کدخدایی، مرتضوی، پروین، ره‌پیک، موسوی و احمدی‌فر در شورای نگهبان گفت‌وگو شد.


وی با اشاره به شیوع مجدد کرونا، بیان کرد: تعدادی از نمایندگان به کرونا مبتلا شده‌اند، همچنین با سرکشی به حوزه‌های انتخابیه متوجه شدیم آمار مبتلایان افزایش یافته است از این رو فراکسیون مجدد بر رعایت دستورالعمل بهداشتی، استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و تزریق دز سوم و چهارم واکسن تأکید کرد.


نماینده مردم نوشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: گرانی کالاها در حوزه‌های انتخابیه و کوچک‌تر شدن سفره مردم از نکات جدی بود که در نشست فراکسیون مطرح شد و از دولت خواسته شد با جدیت بیشتر نسبت به کنترل قیمت در بازار اقدام کند.


سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس اظهار کرد: سفرهای اخیر مقامات مختلف به منطقه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به وزیر امور خارجه توصیه شد که با حفظ اصول، رعایت خط قرمزهای نظام جمهوری اسلامی و با توجه به منافع ملی فعالیت سیاسی منطقه و سطح جهان را رصد کند.


انتهای پیام/۴۱۶۴/

انتهای پیام/

ارسال نظر