دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

تیم خراسان شمالی قهرمان مسابقات بدمینتون دانشگاه آزاد شد

رئیس اداره تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد از قهرمانی تیم اعزامی بانوان خراسان شمالی به مسابقات کشوری بدمینتون دانشگاه آزاد خبر داد.
کد خبر : 669821
تيم بدمينتون خراسان شمالي

امید ستوده‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در یزد اظهار کرد که مسابقات بدمینتون کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی در بخش بانوان از ۲۴ تا ۲۷ تیر ۱۴۰۱ به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در قالب هشت تیم شرکت کننده از خراسان شمالی، یزد، بندرعباس، سازمان مرکزی، تهران، مازندران، فارس و تبریز) برگزار شد.


رئیس اداره تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد عنوان کرد: در این دوره از مسابقات تیم خراسان شمالی به نمایندگی از منطقه ۸ دانشگاه آزاد شرکت کرد و در مرحله فینال مقابل تیم تهران ۳ بر صفر به مقام قهرمانی دست‌ یافت و تیم تهران مقام دوم و تیم‌های مازندران و تبریز به مقام سوم مشترکی تیمی نائل آمدند.


تیم خراسان شمالی قهرمان مسابقات بدمینتون دانشگاه آزاد شد


ستوده‌نیا با توجه به نتیجه انفرادی این دوره از مسابقات بیان کرد: در بخش انفرادی آزاد که با حضور ۴۵ نفر از ورزشکاران این دوره برگزار شد، رؤیا افراسیابی عضو هیئت‌ علمی دانشگاه آزاد واحد بجنورد مدال طلای این دوره از مسابقات را از آن خود کرد. فاطمه فرخی کارمند اداره تربیت‌بدنی واحد بجنورد هم مقام دومی را کسب و طیبه سلیمانی عضو هیئت علمی واحد گناباد و عضو تیم خراسان شمالی و فاطمه علی‌آبادی از مازندران مقام سوم مشترک را از آن خود کردند.


وی اظهار کرد: فاطمه فرخی، رؤیا افراسیابی، بیتا محمدعلمی، نجمه شجاعیان، زهرا اکبری و طیبه سلیمانی ورزشکاران تیم اعزامی خراسان شمالی بودند که با مربی‌گری مریم جوانمرد در این دوره از مسابقات حضور یافتند.


تیم خراسان شمالی قهرمان مسابقات بدمینتون دانشگاه آزاد شد


ستوده‌نیا بیان کرد: در آیین اختتامیه این مسابقات که با حضور علیرضا پورسلمان مدیرکل امور ورزش و جوانان یزد، نوید نصیری زاده معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی یزد، نماینده‌ مرکز تربیت بدنی و ورزش دانشگاه آزاد، مسئول فنی مسابقات، مسئولان واحد یزد برگزار شد، نفرات و تیم‌های برتر این دوره با اهدای لوح، کاپ و مدال قهرمانی در سالن ورزشی ولایت واحد یزد تجلیل شدند.


تیم خراسان شمالی قهرمان مسابقات بدمینتون دانشگاه آزاد شد


انتهای پیام/۴۰۶۲/

دانلود فایل

انتهای پیام/

ارسال نظر