دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

نقشه باشگاه آمریکایی برای رسیدن به امضای مسی

باشگاه اینتر میامی امیدوار است تا در صورت انتقال لیونل مسی به لیگ MLS آمریکا، ستاره پاری‌سن‌ژرمن را جذب کند.
کد خبر : 669797
لیونل مسی

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری آنا، مدیر سابق بارسلونا امیدوار است که بتواند روزی آرژانتینی را متقاعد کند که به فلوریدا برود.


خاویر آسنسی، مدیر ارشد بازرگانی اینتر میامی (CBO) اعتراف کرد که اگر لیونل مسی تصمیم به انتقال به MLS بگیرد، تیمش از شانس خرید لیونل مسی استفاده خواهد کرد. این بازیکن آرژانتینی برای دومین فصل حضورش در پاری سن ژرمن آماده می شود، پس از اینکه تابستان گذشته یک انتقال پرفروش از بارسلونا را برای پایان دادن به دو دهه حضورش در این باشگاه کاتالانی انجام داد.
در ۳۵ سالگی، مسی هنوز چیزهای زیادی برای ارائه دارد، اما اشاره چندانی به حرکت بعدی او در صورت خروج از پارک دو پرنس ندارد.


آسنسی درباره مسی چه گفت؟


آسنسی در مصاحبه با روزنامه ورزشی بارسلونا «موندو دپورتیوو» اظهار کرد: «آیا بازیکنانی مانند مسی را به خدمت می‌گیرم؟ بله، با برخی احتیاط‌ها. شما نمی‌توانید لئو مسی را با هیچ بازیکن دیگری مقایسه کنید؛ او متفاوت است. آنچه ما به دنبال آن هستیم این است که نقطه مرجع فوتبال در ایالات متحده باشیم و برای انجام این کار، مهم بازیکنان و نمایشی است که شما می توانید ارائه دهید. برای انجام این کار، شما به بهترین بازیکنان نیاز دارید و داشتن آنها یک هدف واقعی در این باشگاه است.»


آیا مسی می‌تواند به اینتر میامی بپیوندد؟


آسنسی مسی را به خوبی می‌شناسد، زیرا قبل از پیوستن به هیئت مدیره باشگاه اینتر میامی، که فصل افتتاحیه خود را در سال ۲۰۲۰ بازی کردند، در بارسلونا کار کرده است. او در پاسخ به این سوال که آیا اسطوره آرژانتینی آماده انتقال به کشور است یا خیر، گفت: «این بستگی به او دارد و اینکه چه می‌خواهد. ما می‌خواهیم بهترین بازیکنان جهان را داشته باشیم و من فکر می‌کنم مسی بهترین بازیکن تاریخ است. از این به بعد همه چیز به او بستگی دارد.»


مسی تا ژوئن ۲۰۲۳ با پاری‌سن‌ژرمن قرارداد دارد و هنوز برای تمدید قراردادش در فصل آینده متعهد به مذاکره نیست.


انتهای پیام/۴۰۴۸/

انتهای پیام/

ارسال نظر