دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد انجام می‌شود؛

حضور ۲۰۰ دانشجوی فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در طرح «حامیم»

طرح «حامیم» با حضور ۲۰۰ دانشجوی فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی به مدت یک هفته در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد برگزار می‌شود.
کد خبر : 669457
دوره حامیم

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از شهرکرد، ابراهیم رحیمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در طرح ضیافت اندیشه دانشجویان این دانشگاه اعلام کرد که همزمان با فرارسیدن عید سعید غدیر خم طرح ضیافت اندیشه دانشجویان با عنوان «حامیم» آغاز شد و این طرح با حضور ۲۰۰ دانشجوی فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی به مدت یک هفته در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد برگزار می‌شود.


وی، تقویت بر اجرای فعالیت‌های تأثیرگذار بین دانشجویان دانشگاه را از اهداف طرح ضیافت اندیشه دانشجویان عنوان و اظهار کرد: اهداف فرعی دیگری هم در کنار این طرح در نظر گرفته شده که از دغدغه‌های مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب است.


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد عنوان کرد: مقام معظم رهبری در بخش‌های مختلف بیانیه گام دوم انقلاب توجه ویژه‌ای به نخبگان، دانشجویان و جوانان دارند که باید در حوزه‌های مختلف تقویت و امور در اختیارشان قرار داده شود.


حضور ۲۰۰ دانشجوی فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در طرح «حامیم»


رحیمی با اشاره به اینکه ارتباطات اجتماعی و فعالیت‌های گروهی دانشجویان باید از دانشگاه‌ها آغاز شود، افزود: تقویت فن بیان، روابط اجتماعی، روابط عمومی، افزایش اعتماد به نفس و مطالبه‌گری از اهداف این طرح است.


مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری و دبیر اجرایی طرح ضیافت اندیشه دانشجویان هم در این مراسم گفت: در طرح «حامیم» دانشجویان به مدت یک هفته در بخش‌های مختلف آموزشی، معرفتی و برنامه‌های تفریحی و ورزشی مهارت‌های لازم را فرامی‌گیرند.حجت‌الاسلام رضا قاسمی‌نژاد افزود: هدف از این دوره، توانمندسازی و تربیت نخبگان فرهنگی، سیاسی و اجتماعی است که دانشجویان بعد از کسب آموزش‌های لازم می‌توانند از ابتدای مهر در دانشگاه‌ها به‌عنوان فرماندهان جنگ نرم نقش‌آفرینی کنند و به‌عنوان نخبه انقلابی آنچه که لازم است در میدان عمل به اجرا گذارند.


مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان چهارمحال و بختیاری هم گفت: اندیشکده‌های غربی معتقد به تقسیم سه‌گانه «امت بی‌امام خطر ندارد»، «امام بی‌امت قدرت و قوام ندارد» و «امت با امت شکست ندارد»، هستند.


حضور ۲۰۰ دانشجوی فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در طرح «حامیم»


حجت‌الاسلام صفی شلمزاری با اشاره به اینکه غربی‌ها در رابطه با جمهوری اسلامی ایران برنامه‌ریزی می‌کنند و دنبال ایجاد فتنه هستند، افزود: برای اینکه بتوانند بین امت و امام فاصله بیندازند نقطه اتصال امام و مردم را هدف قرار می‌دهند.


وی گفت: در سال‌ ۱۳۸۸ نقطه اتصال بین نخبگان را هدف قرار دادند و این مردم بودند که خودشان را به ولایت متصل کردند و حماسه ۹ دی را به‌وجود آوردند.


به گفته مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان چهارمحال و بختیاری؛ در طرح «حامیم» حلقه‌های میانی باید اتصال مردم و ولایت را ساماندهی کنند.انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته