دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

صیادمنش عامل انتقال محبی به استقلال می‌شود؟

انتقال دائمی اللهیار صیادمنش به هال سیتی می‌تواند به استقلال کمک کند تا محمد محبی را از سانتاکلارا جذب کند.
کد خبر : 666885
محمد محبی

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری آنا، باشگاه استقلال تصمیم گرفته تا محمد محبی را جذب کند. بازیکنی که در زمان مارک ویلموتس در تیم ملی حضور داشت و فصل قبل با انتقال به سانتاکلارا مسیر فوتبالی او دچار تغییر شد تا دیگر بازیکن ملی نباشد.


محبی در فصل گذشته در حالی آمار ۱۸ بازی و سه گل زده را ثبت کرده که تنها در پنج بازی از ابتدا به میدان رفته و یک بار ۹۰ دقیقه در ترکیب سانتاکلارا باقی مانده است. لژیونر بوشهری فوتبال ایران در مسابقات باشگاهی پرتغال موفق به جلب اعتماد سرمربی نشده و با توجه به اینکه سانتاکلارا فصل قبل هفتم شد، سرمربی این تیم بدون نگرانی به کار خود ادامه می‌دهد چون نمره قبولی گرفته است. بنابراین محبی تمایل دارد تا بخت خود را برای بازگشت به تیم ملی افزایش دهد و در این مسیر استقلال و سپاهان تمایل دارند تا وینگر ۲۴ ساله را جذب کنند.


در رقابت میان دو باشگاه مطرح ایران، شرایط استقلال بهتر از همتای اصفهانی‌اش است. محبی که از سپاهان به سانتاکلارا رفت با توجه به قهرمانی استقلال ترجیح می‌دهد برای آبی‌پوشان بازی کند، ضمن اینکه قطعی شدن انتقال اللیهار صیادمنش از فنرباغچه ترکیه به هال سیتی انگلیس، درآمدی ۴۰۰ هزار دلاری را برای استقلال به همراه دارد و آبی‌پوشان برای تأمین خواسته مالی سانتاکلارا در شرایط مناسب‌تری نسبت به سپاهان قرار دارند.


انتهای پیام/۴۰۴۸/

انتهای پیام/

ارسال نظر