دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا عنوان کرد؛

بیت‌کوین؛ تنها رمزارز با قابلیت طبقه‌بندی به‌عنوان یک کالا

رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در ایالات متحده آمریکا گفت: تنها ارز دیجیتالی که می‌تواند به عنوان یک کالا طبقه‌بندی شود، بیت‌کوین است.
کد خبر : 666797
بیت‌کوین

به گزارش خبرنگار حوزه بورس، بیمه و بانک گروه اقتصاد خبرگزاری آنا، گری گنسلر رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در ایالات متحده آمریکا، موضع خود را نسبت به رمزارزها آشکار کرد.


رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در ایالات متحده آمریکا اظهار کرد: تنها ارز دیجیتالی که می‌تواند به عنوان یک کالا طبقه‌بندی شود، بیت‌کوین است.


وی خاطرنشان کرد: ارزهای دیجیتال یک طبقه دارایی بسیار سوداگرانه هستند که توسط همه تنظیم‌کننده‌های اصلی بازار در ایالات متحده به رسمیت شناخته شده است.


گری گنسلر با توجه به فراز و نشیب‌های این طبقه دارایی توضیح داد: وقتی مردم در بیت‌کوین و صدها رمزارز دیگر سرمایه‌گذاری می‌کنند، به بازدهی مالی آن امیدوار هستند، درست مانند زمانی که در سایر دارایی‌های مالی سرمایه‌گذاری می‌کنند که اوراق بهادار هستند.


رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در ایالات متحده آمریکا بیت‌کوین را شبیه کامودیتی‌ها (کالاها) دانست و بیان کرد: علاوه بر بیت‌کوین، قرار نیست به طور خاص درباره سایر توکن‌های رمزنگاری بحث کنیم.


انتهای پیام/۴۱۰۳/

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته