دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش مطرح کرد؛

توسعه روزافزون قدرت نیروی دریایی ارتش با بهره‌گیری از دانش روز

امیر دریادار کاویانی با اشاره به توانمندی‌های عملیاتی نیروی دریایی ارتش، گفت: نیروی دریایی ارتش در حال توسعه روزافزون توان خود در حوزه‌های مختلف با بهره‌گیری از دانش روز است.
کد خبر : 662386
111به گزارش گروه سیاست خبرگزاری آنا، امیر دریادار حمزه‌علی کاویانی جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اهمیت توسعه قدرت دریایی، اظهار داشت: مطابق با دستور فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی) نیروی دریایی ارتش در حال توسعه روزافزون توان خود در حوزه‌های مختلف تجهیزاتی و مأموریتی است و در این رابطه نیز از دانش و فناوری روز بهره می‌گیرد.


وی در این رابطه، گفت: امروز افتخار ما این است که تدابیر فرمانده معظم کل قوا(مدظله‌العالی) در نیروی دریایی به‌عنوان یک فرمان، ساری و جاری است.


جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش درباره توانمندی این نیرو در حفظ منافع کشور، عنوان کرد: نیروی دریایی همواره در راستای تأمین خطوط مواصلاتی جمهوری اسلامی و دفاع از منابع و منافع کشور در عرصه دریاها با اقتدار گام برداشته است و هر دشمنی که بخواهد در این حوزه تعرضی داشته باشد، با اقدامی قاطع و پشیمان‌کننده مواجه خواهد شد.


امیردریادار کاویانی با بیان اینکه مقابله با دزدی دریایی یکی از مأموریت های نیروی دریایی ارتش در پهنه آب‌های آزاد و بین‌المللی است، افزود: با حضور سربازان ولایتمدار نیروی دریایی ارتش، امروز پدیده دزدی دریایی در شمال اقیانوس هند به ندرت اتفاق می‌افتد و نیروهای خدوم و سلحشور نیروی دریایی ارتش آماده اجرای مأموریت‌های محوله در حفظ و حراست از نفتکش‌ها و منافع مادی و معنوی کشور در عرصه آب‌های آزاد و بین‌المللی هستند.


انتهای پیام/انتهای پیام/

ارسال نظر