دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
07 خرداد 1401 - 18:29
ظهور دانشگاه فناور در گام دوم(۶۸)/ حسینی در گفت‌وگو با آنا مطرح کرد؛

نمایش ۶ تیم دانشگاه آزاد بابل در رویداد عصر امید

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل گفت: ۵ هسته و گروه پژوهشی و یک اختراع این دانشگاه در رویداد بزرگ عصر امید دانشگاه به نمایش درمی‌آید.
کد خبر : 661189
واحد بابلسید میرالله حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بابل، درباره اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل در راستای برگزاری رویداد ملی گام دوم دانشگاه با عنوان عصر امید اظهار کرد: واحد بابل همراه با دیگر واحدهای دانشگاهی سراسر کشور با ۲۲ هسته، گروه و ایده و استارت‌آپ و یک اختراع در این رویداد بزرگ شرکت کرد تا ۵ هسته و گروه پژوهشی و یک اختراع در این رویداد بزرگ به نمایش درآید.


رئیس واحد بابل بیان کرد دانشگاه آزاد اسلامی در چهلمین سال تاسیس خود در بازه زمانی هشتم تا ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ از واحدهای دانشگاهی سراسر کشور با هزار گروه پژوهشی و زیرساخت، هزار ایده و استارت‌آپ و هزار شرکت فناور و خلاق رویدادی عظیم با شعار رویداد عصر امید برگزار می‌کند.


وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی، آنچه در این ۴۰ سال به بلوغ رسید، ‌در گام دوم دانشگاه با معرفی دستاوردهای فناورانه و نوآورانه دانشگاه و پرداختن به نیاز مردم در معرض نمایش عموم قرار خواهد داد.


حسینی بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل با کیفی‌بخشی سطح علمی (آموزشی - پژوهشی) و افزایش جذب دانشجو در سال‌های اخیر و دارابودن بیش از ۷۳۰۰ دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی و ۱۳۰ عضو هیئت علمی با برنامه ریزی مسیر پیشرفت را طی خواهد کرد.


انتهای پیام/۴۰۶۲/انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته