دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
اکبری‌زاده:

دانشجویان محجبه و با عفاف حمایت می‌شوند

بخشنامه‌ دانشگاه آزاد اسلامی در مورد آراستگی دانشجویان صراحت داردرئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: از دانشجویانی که به آراستگی، حجاب و عفاف و شعائر اسلامی اهمیت می‌دهند، حمایت می‌کنیم.
کد خبر : 660493
جلسه

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از زاهدان، مسعود اکبری‌زاده در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان گفت: از دانشجویانی که به آراستگی، حجاب و عفاف و شعائر اسلامی اهمیت می‌دهند، حمایت می‌کنیم.
بیشتر بخوانید:


استحکام ریشه‌های اعتقادی و دینی بهترین راه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب است
وی اضافه کرد: بخشنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی در مورد آراستگی دانشجویان صراحت دارد و به استادان و دانشجویان ابلاغ‌شده است، موضوع امر به‌ معروف و نهی از منکر وظیفه هر شخص متعهد به اصول اسلامی و انقلابی است.


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان مطرح کرد: قطعاً دانشجویانی که به شعائر اسلامی اهمیت می‌دهند در چشم جامعه مسلمان و استاد متعهد از حمایت برخوردار هستند، دانشگاه هم حمایت می‌کند، آنچه به‌عنوان آراستگی عنوان می‌شود، نباید فقط ظاهری باشد، آراستگی باطنی باعث می‌شود تا ظواهر افراد هم به نحو مطلوب و معقول تغییر کند، ترویج حجاب و عفاف با توجه به اینکه در دین و کشورمان سابقه تاریخی دارد باید جدی گرفته شود.


اکبری زاده افزود: سال‌ها پیش مقام معظم رهبری حیله و فریب دشمنان را در این زمینه شبیخون فرهنگی خواندند، پس آگاهی‌بخشی به جوانان، دانشجویان‌، کارکنان و استادان در محیط‌های دانشگاهی از وظایف همه است.


وی اظهار کرد: تأسی از حضرت فاطمه (س) و حضرت زینب (س) و دیگر ائمه اطهار می‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات جامعه باشد و معتقدیم با راهنمایی، روشنگری و در کمال احترام می‌توان موضوع حجاب را بیش‌ازپیش ترویج کرد.


انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


انتهای پیام/

ارسال نظر