دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
27 فروردين 1401 - 16:53

مشارکت بیش از ۳ هزار نفر در هفته نخست دومین لیگ همگانی دانشگاه آزاد

رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی از مشارکت بیش از ۳ هزار و ۳۰۰ نفر در هفته نخست دومین لیگ غیرحضوری ورزش همگانی این دانشگاه خبر داد.
کد خبر : 653033
ورزش همگانیبه گزارش گروه ورزش خبرگزاری آنا از مرکز ورزش و تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی، امیرعباس لشگری گفت: دومین لیگ غیرحضوری ورزش همگانی دانشگاه آزاد اسلامی از ۲۰ فروردین در واحدهای سراسر کشور آغاز شده است.


رئیس مرکز ورزش و تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه هفته نخست لیگ با مشارکت ۳ هزار و ۳۱۰ نفر از دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه برگزار شد، تصریح کرد: استان‌های فارس، خوزستان و مازندران به ترتیب در رده‌های نخست تا سوم جدول میزان مشارکت استان‌ها قرار دارند.


وی خاطرنشان کرد: این لیگ برمبنای مشارکت و تداوم برنامه‌ریزی شده است و هر عضو خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی می‌تواند با ورزش در باشگاه، محل کار و حتی خانه، فیلم کوتاه از فعالیت ورزشی خود را در سامانه Onlinesport.iau.ir بارگذاری کند.


لشگری با تاکید بر لزوم توسعه ورزش همگانی در دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس سند تحول و تعالی دانشگاه، یادآور شد: در نخستین لیگ غیرحضوری ورزش همگانی دانشگاه آزاد اسلامی ۳۱ هزار و ۳۱۴ نفر شرکت کردند و آئین باشکوه اختتامیه آن، بهمن پارسال با حضور حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان، دکتر محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین شماری از شخصیت‌های ورزشی و دانشگاهی برگزار شد.


مشارکت بیش از ۳ هزار نفر در هفته نخست دومین لیگ همگانی دانشگاه آزاد


انتهای پیام/۱۰۴/انتهای پیام/

ارسال نظر