دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
21 فروردين 1401 - 15:20
بیابان‌نورد:

شهید صیاد شیرازی نمونه بی‌بدیل سرباز مطیع ولایت بود

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز با بیان اینکه شهید صیاد شیرازی نمونه‌ای بی‌نظیر و بی‌بدیل از یک سرباز تابع امر ولایت بود، گفت: وجود، قدم و کلام این شهید برای خدا بود.
کد خبر : 651848
علیرضا بیابان‌نوردبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از شیراز، علیرضا بیابان‌نورد در سالروز شهادت امیر سپهبد شهید صیاد شیرازی که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز برگزار شد، شهید صیاد شیرازی را نمونه بارز یک سرباز مطیع امر ولایت دانست و اظهار کرد: این شهید نمونه‌ای بی‌نظیر و بی‌بدیل از یک سرباز تابع امر ولایت بود که وجود، قدم و کلامش برای خدا بود و این خالصانه زیستن او سبب شد به فیض شهادت برسد.
بیشتر بخوانید:


صیاد شیرازی مطیع محض ولایت بود
وی اضافه کرد: امروز جای خالی شهید صیاد شیرازی در این جامعه احساس می‌شود، چراکه این شهید فردی بود که با داشتن بالاترین درجه نظامی مانند سربازی بود که گوشش تنها در خدمت امر فرمانده بود. صیاد را زمان می‌شناسد و مانند صیاد کمتر تکرار خواهد شد.


معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز عنوان کرد: شهید صیاد شیرازی نمونه‌ای از یک مدیر شجاع، مدبر، توانمند، بااخلاق، صادق و پرانرژی بود که توانسته بود در عرصه‌های گوناگون نظامی، دفاعی، اعتقادی، مذهبی و فرهنگی این خصایص را به خوبی نشان دهد.


بیابان‌نورد با بیان اینکه شهید صیاد شیرازی فرماندهی چندبُعدی و چندوجهی بود، توضیح داد: شهید صیاد شیرازی فرمانده میدان و صیاد دلها و در تقوا و زُهد یک عابد به تمام معنا بود.


وی با تأکید بر اینکه شهید صیاد شیرازی از بدو تولد تا هنگام شهادت صادقانه زیست و نام و یادش جاودانه شد، بیان کرد: او کارنامه دفاع مقدس بود، درعین حال که فرمانده ارتش بود، اما برای بسیجیان به الگویی بی‌نظیر تبدیل شد.


معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز یادآور شد: شهید صیاد شیرازی را می‌توان در یک جمله توصیف کرد. صیاد؛ خدایی و چند سال زندگی‌اش برای خدا و رضای او بود و همچنین بنده خالص خدا و نمونه بارز مطیع لله و للرسول به شمار می‌رفت.


انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/انتهای پیام/

ارسال نظر