دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
17 فروردين 1401 - 13:22

نام و شعار کاروان ایران در المپیک ناشنوایان برزیل مشخص شد

نام و شعار کاروان ورزشی ناشنوایان کشورمان در المپیک تابستانی ۲۰۲۱ برزیل اعلام شد.
کد خبر : 651088
المپیک



به گزارش گروه ورزش خبرگزاری آنا از فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان، جلسه ستاد اجرایی بیست و چهارمین دوره المپیک تابستانی ۲۰۲۱ ناشنوایان در برزیل به ریاست علی رغبتی رئیس ستاد و سرپرست کاروان اعزامی ناشنوایان و با حضور مهران تیشه گران رئیس فدراسیون، دبیر ، نواب رئیس ، مسئولین کمیته های ستاد و نماینده حراست آقایان در محل فدراسیون برگزار گردید.


در این جلسه مصوب گردید کاروان ورزشی ناشنوایان کشورمان با نام صدای ایران و با یاد سردار دلها ، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به بیست و چهارمین دوره المپیک تابستانی ۲۰۲۱ ناشنوایان در برزیل شرکت نماید.


همچنین شعار "موفقیت در سکوت" برای کاروان مورد تصویب اعضای ستاد قرار گرفت.


در ادامه این جلسه مسئولین واحدها گزارشی از عملکرد حوزه های مربوطه خود را ارائه نمودند و راهکارهای مناسب جهت حفظ سلامت ، آرامش و آمادگی ورزشکاران ناشنوا مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.


بیست و چهارمین دوره المپیک تابستانی ۲۰۲۱ ناشنوایان ، اردیبهشت ماه در کاشیاس دو سول برزیل برگزار خواهد شد و کاروان کشورمان با ۸ رشته ورزشی (فوتبال ، کشتی آزاد و فرنگی ، دوومیدانی ، جودو ، والیبال ساحلی ، تیراندازی (آقایان و بانوان) ، کاراته (آقایان و بانوان) و تکواندو (آقایان و بانوان) در این دوره از مسابقات شرکت خواهد کرد.


انتهای پیام/۴۰۵۷/



انتهای پیام/

ارسال نظر