دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
29 بهمن 1400 - 11:40

مرحله دوم مطالبات ناشران از نمایشگاه مجازی کتاب پرداخت شد

مرحله دوم مطالبات ناشران ۱۶ روز پس از پایان دومین نمایشگاه مجازی کتاب پرداخت شد.
کد خبر : 642220
نمایشگاه مجازی کتاببه گزارش گروه فرهنگ خبرگزاری آنا از روابط‌ عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، مرحله دوم پرداخت مطالبات ناشران شرکت‌کننده در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران بر اساس بسته‌هایی که به خریداران تحویل داده شد به شماره حساب اعلامی ناشر در زمان ثبت‌نام، واریز شد.
مرحله اول پرداخت مطالبات ناشران ۹ روز پس از پایان دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران پرداخت شد و اکنون با توجه به تلاش‌های متراکم صورت گرفته در معاونت اداری مالی و سایر بخش‌های ستاد نمایشگاه، مرحله دوم پرداخت‌ها نیز تنها شانزده روز بعد از پایان نمایشگاه صورت گرفت.


لازم به یادآوری است؛ بخش پایانی تسویه حساب با ناشران حاضر در این نمایشگاه نیز پس از رسیدن آخرین مرسولات خریداری شده در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به دست مخاطبان، پرداخت می‌شود.


در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران جوانان بیشترین خرید را انجام دادند و ۱۰۳ هزار و ۹۹ نفر از مردان و ۷۷ هزار ۶۹۰ نفر از بانوان نیز در این نمایشگاه اقدام به خرید کتاب کردند. همچنین در نمایشگاه دوم از گروه موضوعی کودک و نوجوان استقبال بیشتری صورت گرفت و پس از آن نیز به ترتیب کتاب‌ها در گروه موضوعی ادبیات، علوم اجتماعی، دین و تاریخ جغرافیا بیشترین میزان فروش را داشتند.


دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم تا یازدهم بهمن‌ماه سال جاری برگزار شد و ناشران تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه (یازدهم بهمن‌ماه ۱۴۰۰) یک میلیون و ۳۳۱ هزار و ۵۳۰ نسخه کتاب به ارزش ۸۵۲ میلیارد و ۴۳ میلیون و ۷۹۱ هزار و ۶۰۷ ریال کتاب فروختند.


انتهای پیام/۱۱۰/

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته