دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

سیلی هوادار پرسپولیس به وزیر ورزش و جوانان تکذیب شد

روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان فیلم و خبر منتشر شده درباره سیلی هوادار پرسپولیس به وزیر ورزش و جوانان را قویاً تکذیب کرد.
کد خبر : 637743
سید حمید سجادی

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری آنا از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، شب گذشته خبر و فیلمی مبنی بر اینکه «هنگام ورود سید حمید سجادی به ورزشگاه آزادی، یکی از هواداران پرسپولیس ناراحتی خود را از شرایط این باشگاه با سیلی به صورت وزیر ورزش و جوانان نشان داد»، منتشر شده که روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان قویا این موضوع را تکذیب کرده و اعلام می کند که تماشاگران فهیم حاضر در ورزشگاه آزادی در کمال احترام آقای مخبر و سید حمید سجادی را در کنار خود پذیرا شده و معاون اول رئیس جمهوری، وزیر ورزش و جوانان به همراه هواداران فوتبال به تشویق تیم ملی پرداختند.
انتصاب چنین شایعاتی به باشگاه وزین فرهنگی ورزشی پرسپولیس که اخلاق‌مدارترین طرفداران را دارد، در شبی که مردم شریف ایران و ورزش دوست کشورمان و مسئولان خدوم کشور با صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی شادترین لحظات را تجربه می کنند، مبنایی جز تخریب این باشگاه ندارد.


از مردم آگاه و ورزش دوست کشورمان درخواست می‌گردد فارغ از رنگ‌ها، آبی یا قرمز با پرهیز از چنین شایعاتی، جشن تاریخ‌سازی جوانان ملی‌پوش کشورمان را با نگاه قدرشناسانه، هرچه باشکوه‌تر برگزار کنند.


انتهای پیام/۴۰۴۸/


انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته