دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
حجت‌الاسلام محمدحسنی:

شهید سلیمانی توطئه‌های شوم آمریکا و صهیونیست را خنثی کرد

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: شهید سلیمانی تمام نقشه‌های استکبار را نقش بر آب کرد و توانست تمامی توطئه‌های شوم آمریکا و صهیونیست را خنثی و نابود کند.
کد خبر : 633254
حجت‌الاسلام محمدحسنیبه گزارش گروه سیاست خبرگزاری آنا به نقل از روابط عمومی ارتش، حجت‌الاسلام عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در اجتماع بزرگ ارتشیان ولایی با عنوان «به تماشای سرو» که به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا (س) و سالگرد شهادت سردار سلیمانی در حسینیه امام خمینی(ره) همدان برگزار شد، گفت: انتقام مقاومت برای همیشه خواب را از چشم استکبار ربوده و بدانند تا انتقام خون حاج قاسم گرفته نشود از پای نخواهیم نشست.


وی با اشاره به اینکه علمای شیعه و سنی اعتقاد دارند که سوره کوثر به حضرت فاطمه زهرا (س) اشاره می‌کند، اظهار کرد: وجود حضرت فاطمه زهرا (س) حلقه وصل بین امامت و نبوت است، یعنی امامان معصوم پس از امیرالمؤمنین (ع) از نسل حضرت زهرا (س) هستند.


رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه بسیاری از مردم جهان تشنه یک لحظه دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند، تصریح کرد: در لبنان وقتی نام سیدحسن نصرالله، در عراق آیت‌الله سیستانی و همچنین در ایران و منطقه رهبر معظم انقلاب و رئیس‌جمهور جهادی برده می‌شود، احساس افتخار می‌کنند که اداره جهان اسلام به دست فرزندان حضرت زهرا (س) است.


وی با اشاره به اینکه مدافعان حرم تربیت‌ شده مکتبی هستند که مؤسس آن حضرت فاطمه (س) است، گفت: نخستین مدافع حرم از میان زنان حضرت زهرا (س) و نخستین مدافع حرم از میان مردان حضرت علی (ع) است و مدافعان حرم امروز نیز همگی پیروان این بانوی بزرگ هستند.


نماینده ولی‌فقیه در ارتش با بیان اینکه مدافعان حرم تربیت شده مکتب حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) هستند، خاطرنشان کرد: والدین شهدا بر خود ببالند که فرزندان خود را تقدیم این راه و مکتب کرده‌اند.


رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و شهدای مدافع حرم تربیت‌شدگان مکتب فاطمی و علوی بودند و همواره نام این بزرگواران برای دشمن شکست بزرگی محسوب می‌شود.


وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه حاج قاسم یک مکتب، یک راه و یک مدرسه است، تصریح کرد: از جمله ویژگی‌های سردار سلیمانی فراملیتی بودن ایشان است، زیرا خودش را وقف اعتلای اسلام و آسایش مسلمانان کرد.


نماینده ولی‌فقیه در ارتش ادامه داد: سردار سلیمانی جان خویش را فدا کرد تا ملت ایران آسوده باشند و ملت سوریه، فلسطین و عراق نگران نباشند چرا که تفکر ایشان برای جهان اسلام بود.


رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: حاج‌ قاسم انسانی صادق بود و اخلاص او در اوج قرار داشت و برای رسیدن به اهداف هیچگاه از دایره شرع مقدس خارج نشد.


وی با اشاره به اینکه حاج قاسم در جهاد و مبارزه خود به غیر از خدا فکر نمی‌کرد، افزود: این شهید عزیز تمام نقشه‌های استکبار را نقش بر آب کرد و توانست تمامی توطئه‌های شوم آمریکا و صهیونیست را خنثی و نابود کند.


حجت‌الاسلام محمدحسنی با بیان اینکه داعش‌زدایی منطقه از برکات حضور سردار سلیمانی بود، تصریح کرد: مکتب حاج قاسم تمامی توطئه‌های دشمنان اسلام در ایجاد داعش را نقش بر آب کرد.


بنابراین گزارش، تجمع بزرگ ارتشیان ولایی با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان، استاندار همدان، معاونین استانداری، فرماندهان نظامی و انتظامی، جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و اقشار مختلف مردم برگزار شد.


انتهای پیام/ ۴۱۶۴انتهای پیام/

ارسال نظر