دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
15 دی 1400 - 14:55
منظری‌توکلی:

شهید سلیمانی از فرزندان مکتب فاطمه زهرا(س) است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان گفت: شهید سلیمانی یکی از فرزندان مکتب فاطمه زهرا(س) است، گفت: او با تبعیت از این بانوی مکرم با تمام وجود مدافع ولایت و امامت زمانش بود.
کد خبر : 632947
همایشبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از بافت، نخستین همایش ملی تربیت سیاسی، راهکارها و چالش‌ها، الگوی ایرانی - اسلامی مکتب شهید سلیمانی با ‏حضور اندیشمندانی از سراسر کشور و مهمانانی از ۱۵ کشور همراه با قرائت پیام دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت برگزار شد.‏


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان در این همایش گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) به عنوان مظهر و نمونه کامل یک دختر برای پدر، یک همسر برای همسرش، یک مادر برای فرزندانش و یک زن مسئول در مقابل سرنوشت خویش و جامعه‌اش می‌تواند الگوی تربیت همه‌جانبه ازجمله تربیت سیاسی قرار گیرد.
بیشتر بخوانید:


مکتب شهید سلیمانی در ۵ محور بررسی می‌شود
علیرضا منظری توکلی اضافه کرد: حضرت فاطمه(س) با رنج و تلاش در درون و برون خانه و حضور در میدان در زمان لازم چگونه زیستن را به ما آموزش می‌دهد.


وی با بیان اینکه شهید سلیمانی یکی از فرزندان مکتب فاطمه زهرا(س) است، گفت: او با تبعیت از این بانوی مکرم با تمام وجود مدافع ولایت و امامت زمانش بود. همانطور که فاطمه زهرا(س) نخستین شهیده راه ولایت و امامت شد، شهید سلیمانی نیز همواره در طول عمر بابرکتش در مسیر رهبری و ولایت تلاش کرد تا به شهادت رسید.


منظری توکلی به بیان خاطراتی از سردار سلیمانی برداخت و افزود: به رسم سردار سلیمانی و سبک و سیاق زندگی او و اینکه هرزمان کار خوبی مشاهده می‌کرد بارها و بارها تشکر می‌کرد، وظیفه دارم از تک تک عزیزانی که برای برگزاری این همایش بسیار مهم تلاش کردند به ویژه از رئیس واحد بافت قدردانی کنم که الحمدلله یکی از کارهای بزرگ علمی در حال انجام است.


شهید سلیمانی از فرزندان مکتب فاطمه زهرا(س) است


به گزارش آنا، نخستین همایش ملی تربیت سیاسی، راهکارها و چالش‌ها، الگوی ایرانی - اسلامی مکتب شهید سلیمانی در پنج محور اصلی «محورهای تربیتی مکتب شهید سلیمانی، محورهای آینده پژوهشی مکتب شهید سلیمانی، محورهای مقایسه‌ای مکتب شهید سلیمانی، محورهای بین‌رشته‌ای مکتب شهید سلیمانی و محورهای آسیب‌شناختی مکتب شهید سلیمانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت در حال برگزاری است.


انتهای پیام/۴۰۶۲/انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته