دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
29 دی 1394 - 16:11

دختر 20 ساله شکایت کرد، 4 شیطان صفت به دام افتادند + تصویر

چهار مرد شیطان صفت که با ضرب و جرح و تهدید، مبادرت به آزار و اذیت دختر ۲۰ ساله‌ای کرده بودند توسط مأموران پلیس آگاهی شناسایی و به دام افتادند.
کد خبر : 62483

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا، 2 دی ماه امسال خانم جوانی ( 20 ساله ) با مراجعه به کلانتری 167 دولت آباد به مأموران اعلام کرد که توسط چهار جوان مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.


با تشکیل پرونده مقدماتی، شاکیه به پزشکی قانونی اعزام و پس از تأیید اظهارات شاکیه مبنی بر «وقوع آزار و اذیت»، پرونده مقدماتی به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای عمومی و انقلاب شهرری در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.اظهارات شاکیه


شاکیه پس از حضور در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: حدود دو هفته پیش از وقوع حادثه، قصد رفتن به منزل خواهرم در منطقه دولت آباد را داشتم، به همین علت از آژانس نزدیک خانه درخواست یک دستگاه خودرو کرده و پس از دقایقی یک دستگاه خودرو 206 سفید رنگ با یک راننده جوان حدودا 25 ساله به در خانه ما مراجعه کرد، آن روز راننده آژانس بدون هرگونه صحبتی مرا به منزل خواهرم رساند اما پس از چند روز، همان جوان به نام «وحید . الف» ( متولد 1369 ) را چندین بار در اطراف خانه مشاهده کردم . نهایتا یک روز وحید به من مراجعه و مدعی شد که به من علاقه مند شده و قصد ازدواج با مرا دارد.او در چندین نوبت دیگر درخواست خود را تکرار کرد تا نهایتا من به صحبت‌هایش اعتماد کردم و همین موضوع باعث شد تا در چندین نوبت با او ملاقات کنم. طی همین مدت کوتاه وحید به شدت به من ابراز علاقه می‌کرد. وحید در صحبت‌هایش عنوان کرده بود که پدرش فوت کرده و در حال حاضر او به همراه مادر و مادربزرگش زندگی می‌کند . روز حادثه وحید به بهانه اینکه قصد دارد تا مرا به مادر و مادربزرگش معرفی کند، مرا به خانه‌ای در دولت آباد برد اما زمانی‌که وارد خانه می‌شدم، در حالی‌که منتظر ملاقات با مادر و مادربزرگ وحید بودم، بر خلاف تصور سه جوان قوی هیکل در داخل خانه حضور داشتند. آن زمان بود که متوجه شدم، تمامی آن علاقه نشان دادن‌ها از سوی وحید دروغ بوده است.دستگیری هر چهار متهم پرونده


با توجه به حساسیت موضوع، بلافاصله تیم ویژه‌ای از کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با راهنمایی شاکیه اقدام به شناسایی محل وقوع جرم در منطقه دولت آباد – جاده سوم و دستگیری «سیروس . ج» (متولد 1355) کردند. در ادامه کارآگاهان با شناسایی محل تردد «وحید . الف» در میدان اصلی شهرری، وی را نیز سوار بر یک دستگاه خودرو 206 سفیدرنگ دستگیر و به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران منتقل کردند. در تحقیقات بعمل آمده از محل سکونت متهمان، اهالی محل از سوابق متعدد نزاع و درگیری این دو در محل و همچنین ایجاد مزاحمت برای اهالی اهالی بویژه بانوان جوان نارضایتی شدید داشته و با اطلاع از خبر دستگیری متهمان، به شدت از این موضوع ابراز رضایت کردند.با دستگیری«وحید» و «سیروس» و اعتراف صریح آنها به ضرب و جرح، تهدید و آزار و اذیت شاکیه، دو متهم دیگر پرونده به نام های «مهدی . ر» و «امیر . ع» ( متولد 1370 ) شناسایی و آنها نیز در منطقه «امین آباد» با یک دستگاه خودرو 206 سفید رنگ دیگر دستگیر و به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند .


سرهنگ کارآگاه حسین زارع، رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: هر چهار متهم صراحتا به آزار و اذیت شاکیه اعتراف، تحقیقات در خصوص متهمان پرونده تکمیل، قرار قانونی از سوی بازپرس محترم پرونده صادر و پرونده به همراه هر چهار متهم جهت صدور در اختیار شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران قرار گرفتند.


انتهای پیام/

ارسال نظر