دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
04 آذر 1400 - 12:46

برگزاری کارگاه آموزش سواد رسانه از طرف مرکز آموزش دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها

کارگاه سواد رسانه و نقش آن در جامعه امروز با محور اهمیت و ضرورت افزایش سواد رسانه‌ای در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز برگزار شد.
کد خبر : 623589
مهدی بذرافکن مدرس کارگاه سواد رسانه و نقش آن در جامعه امروز با محوریت اهمیت و ضرورت افزایش سواد رسانه‌ای در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیرازبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از شیراز، کارگاه سواد رسانه و نقش آن در جامعه امروز با محور اهمیت و ضرورت افزایش سواد رسانه‌ای در دانشگاه آزاد شیراز برگزار شد.(بیشتر بخوانید)


این کارگاه به همت مرکز آموزش دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و با هدف افزایش سواد رسانه‌ای مسئولان اجرایی دفتر نهاد و به میزبانی دانشگاه‌های آزاد اسلامی سراسر کشور شکل گرفت.


مدرس این دوره کارگاه با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب که فرمودند «یکی از شگردهای اصلی دشمن شایعه‌سازی است»، خاطرنشان کرد: با توجه به این گفته رهبر انقلاب باید بدانیم که اکنون جنگ واقعی در فضای مجازی است. این جنگ جنگ تفکرهاست و به همین دلیل باید با دست پر به مقابله با دشمن پرداخت.


برگزاری کارگاه آموزش سواد رسانه از طرف مرکز آموزش دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها


مهدی بذرافکن با تأکید بر اهمیت و ضرورت افزایش سواد رسانه‌ای بین تمام اقشار جامعه، علاوه‌بر بررسی آینده تحولات رسانه‌ها به بازنمایی واقعیت و پیام‌های رسانه‌ای پرداخت و بر راستی‌آزمایی در پذیرش اخبار منتشرشده در شبکه‌های اجتماعی تأکید کرد.


انتهای پیام/۴۱۰۳/انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته