دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

صفحه ویژه انتخابات در پایگاه اطلاع‌رسانی رهبر معظم انقلاب آغاز به کار کرد

با نزدیک‌شدن به ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در اسفندماه ۱۳۹۴، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR صفحه‌ ویژه‌ای شامل دیدگاه‌های رهبر انقلاب اسلامی درباره‌ انتخابات راه‌اندازی می‌کند.
کد خبر : 61494

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، با نزدیک‌ شدن به ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در اسفند ماه ۱۳۹۴، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR صفحه‌ ویژه‌ای شامل دیدگاه‌های رهبر انقلاب اسلامی درباره‌ انتخابات راه‌اندازی می‌کند.


صفحه‌ ویژه «تا انتخابات»، آخرین و جدیدترین مواضع و بیانات رهبر انقلاب اسلامی درباره‌ انتخابات و همچنین دیدگاه‌های ایشان در این خصوص را در قالب‌های مختلف به مخاطبان ارائه خواهد کرد و در ایام انتخابات به صورت منظم بروز خواهد شد.


کاربران می‌توانند برای ورود به این صفحه به آدرس https://farsi.khamenei.ir/package?id=31893 مراجعه کنند.


چشم طمع آمریکایی‌ها


در یکی از مطالب این صفحه با عنوان چشم «طمع آمریکایی‌ها» قسمتی از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار ائمه جمعه سراسر کشور در تاریخ ۹۴/۱۰/۱۴ و در فاصله ۵۳ روز مانده به انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان، که برای اولین بار درباره این انتخابات سخن گفتند، آمده است. رهبر معظم انقلاب ضمن برشمردن نکاتی در تشریح حق‌الناس بودن انتخابات و جدی بودن مسئله نفوذ عناصر غیرانقلابی به این دو نهاد مهم تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی، فرمودند: «آمریکایی‌ها به این انتخابات چشم طمع دوخته‌اند.»


انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته