دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
25 مهر 1400 - 09:01
کریمی‌بیرگانی خبر داد؛

آغاز جذب دانشجو در ۷ رشته جدید دانشگاه آزاد اسلامی اهواز

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز گفت: برای نخستین بار از مهر امسال در ۷ رشته جدید کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی دانشجو پذیرش می‌شود.
کد خبر : 614847
هفت رشته جدید واحد اهواز 1بیژن کریمی‌بیرگانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در اهواز از آغاز پذیرش دانشجو برای نخستین بار از مهر امسال در هفت رشته جدید کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی خبر داد.


وی افزایش این رشته‌های جدید، براساس آمایش سرزمینی و نیاز منطقه‌ای را یکی از موفقیت‌های دانشگاه در سال جاری دانست و اظهار کرد: اکنون در ۲۸ رشته کاردانی، ۵۴ رشته کارشناسی، ۹۳ رشته کارشناسی ارشد و ۴۳ رشته دکتری در این دانشگاه دانشجو جذب می‌شود.


آغاز جذب دانشجو در ۷ رشته جدید دانشگاه آزاد اسلامی اهواز


معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز درباره پذیرش دانشجو در رشته‌های جدید این دانشگاه عنوان کرد: این رشته‌ها شامل میکروبیولوژی (کارشناسی پیوسته)، مترجمی زبان انگلیسی (کارشناسی پیوسته)، آموزش زبان انگلیسی (کارشناسی پیوسته)، ایمین صنعتی و محیط کار (کارشناسی ناپیوسته)، مدیریت دولتی (کارشناسی پیوسته)، مهندسی پزشکی (کارشناسی پیوسته) و مهندسی صنایع (کارشناسی پیوسته) است که متقاضیان بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی می‌توانند در این رشته‌ها ثبت‌نام کنند.


کریمی‌بیرگانی در مورد زمان و نحوه ثبت‌ نام در رشته‌های جدید این دانشگاه بیان کرد: متقاضیان می‌توانند با مراجعه حضوری به ستاد ثبت‌ نام داوطلبان، واقع در سالن تربیت‌بدنی فتوّت واحد اهواز اقدام کنند.


انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/انتهای پیام/

ارسال نظر