دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
16 شهريور 1400 - 15:32

نخستین کارت «دانش آموختگی» ویژه فارغ‌التحصیلان دانشگاه تهران صادر شد/نشست‌های علمی ویژه فارغ التحصیلان در دستور کار

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه تهران گفت: نخستین کارت «دانش آموختگی» ویژه فارغ‌التحصیلان دانشگاه تهران از سوی «دفتر ارتباط با دانش آموختگان» این اداره کل صادر شد.
کد خبر : 606022
دانشگاه تهرانبه گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه تهران، عباس قنبری باغستان با بیان اینکه نخستین کارت «دانش آموختگی» ویژه فارغ‌التحصیلان دانشگاه تهران صادر شده است، گفت: در مرحله اول از صدور کارت دانش آموختگی، حدود ۲۵۰ کارت «دانش آموختگی» صادر و به همراه بسته ویژه «دانش آموختگان» از طریق پست به آدرس متقاضیان ارسال شده است.


به گفته مدیرکل روابط عمومی دانشگاه تهران، رصد فعالیت‌های دانش آموختگان و تلاش برای برقراری و حفظ ارتباط آنها با دانشگاه به عنوان یکی از «ذی‌نفعان» اصلی اکوسیستم آموزشی، پژوهشی و فناورانه دانشگاه یکی از اهداف اصلی فعالیت‌های دفتر ارتباط با دانش آموختگان است و صدور کارت «دانش آموختگی» به عنوان یک کارت «هویتی» معتبر و دائمی، تلاشی است که در راستای تقویت این ارتباط صورت گرفته است.


قنبری باغستان ادامه داد: دانش آموختگان به عنوان یکی از مهمترین خروجی‌های دانشگاه، با دانش و مهارت‌های خود نقش مهمی در توسعه و رفع نیازهای جامعه (اعم از بخش‌های صنعت، اقتصاد، بازار، کشاورزی و …) ایفا می‌کنند و از طرفی با توجه به نیاز متقابل دانشگاه به ارتباط با صنعت، به عنوان حلقه وصل و ارتباط دانشگاه با بخش‌های مختلف صنعت عمل می‌نمایند. از اینرو با هدف تقویت این ارتباط و استفاده از ظرفیت‌های دانش آموختگان و انتقال تجربه آنها به نسل جدید دانشجویی، سلسله نشست‌ها و وبینارهای تخصصی نیز با حضور «دانش آموختگان» دانشگاه تهران در دستور کار قرار دارد که اولین آن روز چهارشنبه برابر با ۱۷ شهریور در زمینه «ابعاد روان شناختی بیماری کووید ۱۹» برگزار خواهد شد.


لازم به ذکر است، دانش آموختگان دانشگاه تهران می‌توانند برای ارتباط با «دفتر ارتباط با دانش آموختگان» و طرح هرگونه درخواست، همکاری، مشاوره و یا پیشنهاد شرکت در سلسله نشست‌های تخصصی از طریق alumni.info@ut.ac.ir اقدام کنند.


انتهای پیام/انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته